Zuzanna Górecka

i

Autor: Cyfra Sport Zuzanna Górecka

przykre słowa

Zuzanna Górecka spotyka się z byłą gwiazdą męskiej siatkówki. Miała przez to sporo nieprzyjemności, musiała odpowiedzieć

2022-09-23 11:24

Zuzanna Górecka będzie jedną z gwiazd reprezentacji Polski na rozpoczynających się właśnie mistrzostwach świata w Polsce i Holandii. Na niedawno zakończonych mistrzostwach mężczyzn Polacy sięgnęli po srebrny medal. Polkom będzie o to bardzo trudno, ale fani wierzą w dobry występ podopiecznych Stefano Lavariniego. Kibice sporo dyskutują nie tylko na temat gry młodej Zuzanny Góreckiej, ale także na temat jej związku ze sporo starszym Zbigniewem Bartmanem.

Zuzanna Górecka bardzo szybko trafiła do dorosłej reprezentacji Polski. Jeszcze w 2018 roku walczyła w kadrze juniorek na mistrzostwach Europy, a rok później zameldowała się w dorosłej reprezentacji. Teraz jest jedną z gwiazd polskiej kadry na mistrzostwach świata, które odbędą się w Polsce i Holandii. W tym roku zrobiło się o niej głośno z powodu zmiany barw klubowych – po dwóch latach występów w Grot Budowlanych Łódź postanowiła przenieść się do lokalnego rywala, ŁKS Commercecon Łódź. Na przestrzeni ostatniego roku mówiło się także dużo o Góreckiej z powodu jej życia prywatnego – w czerwcu 2021 r. młoda siatkarka postanowiła ujawnić, że spotyka się z dużo starszym Zbigniewem Bartmanem.

Polskie siatkarki wkroczyły na scenę mundialu w rytmie disco polo [WIDEO]

Zobacz zdjęcia Zuzanny Góreckiej i Zbigniewa Bartmana. Kliknij w galerię poniżej:

Gwiazda kobiecej siatkówki spotyka się z... byłą gwiazdą męskiej kadry!

Wcześniej pojawiło się wiele plotek na temat możliwego związku Góreckiej i Bartmana. Ostatecznie para postanowiła wyjść z cienia. Niestety, wielu fanów ma bardzo dużo do powiedzenia na temat życia prywatnego Góreckiej i Bartmana, przede wszystkim ze względy na wiek pary – Górecka ma 22 lata, Bartman 35.

Polkom system nie sprzyja, trudna droga siatkarek w mundialu

Sama zawodniczka musiała przyznać, że spotykała się z nieprzychylnymi komentarzami. Zapytana przez jednego z fanów, czy ciężko jej czytać podobne wpisy, odpowiedziała stanowczo. - Nie, nie jestem mi ciężko. Mało mnie obchodzi zdanie osób trzecich. Nasze życie. Ważne jest to, że dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i jesteśmy szczęśliwi, a reszta? To, co ludzie mówią, myślą, tak średnio ma dla mnie znaczenie, bo ludzie zawsze znajdą powody, by podciąć skrzydła czy coś zniszczyć – napisała Zzuzanna Górecka.

Sonda
Czy polskie siatkarki odniosą sukces na mistrzostwach świata?
Najnowsze