Dziewczyna reprezentanta Polski zachwyca w PRZEZROCZYSTYM BIKINI! [GORĄCE ZDJĘCIA]

2020-09-27 20:45 CH, MŻ
Antonina Zimny
Autor: Instagram Antonina Zimny

Maciej Muzaj gra już w rosyjskiej lidze w barwach Uralu Ufa i usycha z tęsknoty za śliczną modelką Antoniną Zimny. Dziewczyna atakującego siatkarskiej reprezentacji Polski wciąż nie może przylecieć do ukochanego. To w związku z pandemią i związanymi z nią ograniczeniami w ruchu lotniczym. Piękna Anronina Zimny wyskoczyła zatem na gorącą Kretę. Na greckiej wyspie zachwyciła w efektownym bikini. Ale ta Zimny jest gorąca! Zobaczcie ZDJĘCIA.

Atakujący reprezentacji Polski siatkarzy Maciej Muzaj cały ubiegły rok spędził w Rosji, gdzie z grał w barwach w Gazpromie Surgut. Szło mu tak dobrze, że został najlepiej punktującym graczem ligi. Na nowy sezon przeniósł się do Uralu Ufa, ale w związku z pandemią pojawił się duzy kłopot. Tym razem bowiem nie mógł ze sobą zabrać ukochanej, Antoniny Zimny. Zjawiskowa modelka towarzyszyła mu przez cały czas w poprzednim sezonie w Surgucie, ale w tej chwili zamknięcie granic i zakazy lotów sprawiają, że nawet jeśli można się dostać do Rosji, to tylko z pozwoleniem na pracę i stosowną wizą. Innymi słowy, Muzaj po załatwieniu formalności, wyleciał na wschód i jest już od tygodnia w nowym klubie, ale jego śliczna dziewczyna nie ma tej możliwości. Na razie nie zapowiada się, by granice były otwierane, a rygory łagodzone, wręcz przeciwnie - raczej kurczą się możliwości podróżowania. "Staruszek dopiero wyleciał, a ja już tęsknię" napisała zmartwiona modelka na Instagramie. Maciek też nie czuje się w Ufie idealnie, skoro nie ma przy sobie najbliższej osoby. Wspólne zdjęcie z Antoniną z Karkonoszy, które opublikował w sieci, opatrzył wymownym podpisem: „Z Nią mogę zdobyć każdy szczyt. Proszę otworzyć granice dla Tosi, bo już tęskno”.

Maciej Muzaj wziął ŚLUB? ZDJĘCIA jego dziewczyny w SUKNI ŚLUBNEJ pojawiły się w Internecie!

Maciej Muzaj walczy już o ligowe punkty w barwach Uralu Ufa. I mimo tęsknoty za ukochaną Tosią idzie mu znakomicie. Drużyna Polaka pokonała na wyjeździe Gazprom Surgut 3:0, a Muzaj zdobył 21 pkt, kończąc 15 z 25 ataków i serwując 4 asy. A jego ukochana trudny czas bez chłopaka umiliła sobie, wyskakując na Kretę. Na greckiej wyspie modelka zachwyciła zdjęciem w ciekawym kostiumie kąpielowym. Fani ślicznej modelki pośpieszyli z komplementami. Poniżej ta gorąca fotka zjawiskowej Antoniny Zimny.

Wyświetl ten post na Instagramie.
👼🏼 #mood Post udostępniony przez Antonina Zimny (@a.zimny)
Najnowsze