Zobacz galerię!

Gwiazda polskich siatkarek wypięła pośladki. Pikantne zdjęcia 26-latki trafiły do sieci, z niczym się nie kryła

2023-02-20 13:57

Polskie siatkarki od wielu lat cieszą się szczególną sympatią kibiców. Ci doceniają je przede wszystkim za sportowe umiejętności, ale niektóre zawodniczki potrafią wręcz skraść serca fanów. Jedną z gwiazd reprezentacji Polski bez wątpienia jest Malwina Smarzek, która zachwyca nie tylko na parkiecie. Wysportowana figura 26-latki robi wrażenie, a pikantne zdjęcia siatkarki trafiły do sieci. Smarzek z niczym się nie kryła i wypięła pośladki.

Malwina Smarzek przez kilka ostatnich lat była prawdziwą liderką reprezentacji Polski. To właśnie na niej spoczywał największy ciężar zdobywania punktów, z którego atakująca wywiązywała się najczęściej bez zarzutów. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, kiedy 26-latka postanowiła odpocząć od gry w reprezentacji. 2022 rok był dla niej szczególnie trudny, a efekt domina ruszył po wybuchu wojny w Ukrainie, gdy przez pewien czas pozostała zawodniczką Lokomotiwu Kaliningrad. Później wróciła do Polski i dokończyła sezon w barwach DevelopResu Rzeszów, ale nie miała lekko z kibicami. Po kilku miesiącach dogadała się z Sao Cristovao Saude i wyjechała do Brazylii, po drodze opuszczając Ligę Narodów i mistrzostwa świata. Tam walczy nie tylko o mistrzostwo kraju, lecz także korzysta z uroków brazylijskiego klimatu.

Malwina Smarzek wypięła pośladki. Pikantne zdjęcia 26-latki

W ostatnich miesiącach 26-letnia siatkarka zachwycała kibiców zdjęciami z górskich wypraw, w których towarzyszyła jej nowa miłość - Stefano Buldrini. Jednak Brazylia to także rajskie obszary, o czym Smarzek przypomniała w ostatnich tygodniach. W jej mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z niezwykle urokliwej Ilhabeli. Polka mogła zadbać o opaleniznę w samym bikini, a z wyjątkowego czasu korzystała u boku ukochanego. Kilka tygodni temu nazwała go nawet narzeczonym, a miłość ewidentnie kwitnie. Pokazują to ostatnie fotografie, na których Smarzek nie kryła się z uczuciami. Po raz pierwszy pokazała, jak całuje się z Włochem. Uwagę przyciągnęła też jej wysportowana sylwetka. W poniższej galerii zobaczysz gorące zdjęcia Malwiny Smarzek w bikini:

Sonda
Czy Malwina Smarzek-Godek to aktualnie najlepsza polska siatkarka?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze