Argentyna siatkówka

Autor: FIVB Argentyna

Kamerun - Argentyna. Gdzie transmisja TV i ONLINE?

2014-09-04 14:00

Argentyna - Kamerun w grupie A. Faworyta wskazać łatwo. Jest nim oczywiście Argentyna, ale czy zespół z Afryki będzie stać na sprawienie sensacji? Gdzie obejrzeć transmisję czwartkowego meczu?

Kamerun to zdecydowany outsider grupy A siatkarskich mistrzostw świata. Drużyna z Afryki przegrała dotychczas z Australią 0:3 i Wenezuelą 1:3. Argentyńczycy po zwycięstwie z Wenezuelą w trzech setach zanotowali porażkę z Serbią 1:3.

Jak i gdzie oglądać mistrzostwa świata w siatkówce 2014? [WIDEO]

W meczu z Kamerunem Abicelestes nie mogą sobie pozwolić na żadną wpadkę, nawet na stratę seta, bo te moga mieć kluczowe znaczenie w ostatecznym rozrachunku.

Mecz Kamerun - Argentyna będzie można obejrzeć na kanale Polsat Volleyball 1. Początek w czwartek o godzinie 13:00. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia!

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!