Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Piękna reakcja!

Kamery złapały reakcję Bartosza Kurka po przegranym meczu z Włochami. Wielka klasa, nagranie wzrusza do łez

2022-09-12 8:36

Reprezentacja Polski siatkarzy przegrała z Włochami finał mistrzostw świata, co było dość bolesnym doświadczeniem dla wielu graczy reprezentacji, którzy marzyli o złocie. Tuż po ostatniej zagrywce finału, kamery uchwyciły zachowanie kapitana polskiej kadry, który wykazał się wielką klasą. Nagranie potrafi wzruszyć do łez.

Reprezentacja Polski siatkarzy przegrała finał mistrzostw świata, mimo wielkiego wsparcia fanów obecnych w katowickim Spodku. O ile Włosi byli tego wieczoru drużyną po prostu lepszą , o tyle wielką klasą wykazał się jeden z polskich bohaterów mistrzostw świata, Bartosz Kurek. Zachowanie atakującego zostało nagrane i aż ciężko się nie wzruszyć na ten widok.

Mateusz Morawiecki zabiera głos po przegranej siatkarzy! Błyskawiczna reakcja, padły ważne słowa

Zachowanie Bartosza Kurka po meczu z Włochami przejdzie do historii. Piękne nagranie z reprezentantem Polski

Polacy bez wątpienia włożyli pełen wysiłek i zaangażowanie w siatkarskie mistrzostwa świata i dostarczyli polskim kibicom nieprawdopodobną ilość pozytywnych emocji. Mimo przegranej z Włochami Polacy zaprezentowali się godnie, a wielką klasą tuż po przegranej wykazał się lider drużyny, Bartosz Kurek. Gracz po zakończonym spotkaniu podszedł do każdego z kolegów z kadry i przytulając ich, pocieszał. Te piękne i wzruszające sceny bez wątpienia przejdą do historii.

Khamzat Chimaev ostro po wygranej na UFC! Mówi o mordowaniu ludzi, przerażające słowa

Aby poznać nieznaną historię na temat dzieciństwa Bartosza Kurka, przejdź do galerii poniżej.

Bartosz Kurek po przegranej w finale mistrzostw świata. Padły ważne słowa

-  Może nie jest jakoś super różowo, bo z łyżką małego dziegciu, ale też myślę, że musimy zrozumieć, że żyjemy w czasach dużego luksusu, jeśli chodzi o siatkówkę w Polsce. Ten medal to coś, co jeszcze kilkanaście lat temu byłoby nie do pomyślenia, a my to traktujemy jako lekkie rozczarowanie. I dobrze, bo trzeba mierzyć jak najwyżej, ale po czasie przyjdzie chłodna analiza tego turnieju. Myślę, że w naszym wykonaniu był dobry - powiedział Kurek. 

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze