Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Katarzyna Skowrońska

Siatkarskie wakacje

Katarzyna Skowrońska dostała buziaka od polskiej siatkarki. Zdjęcie z wakacji trafiło do sieci

2022-07-14 8:04

W letni okres ciężko nie korzystać z pięknej pogody. Na wspólne wakacje wybrała się także jedna z najpopularniejszych byłych polskich siatkarek Katarzyna Skowrońska. W podróż towarzyszyły jej inne zawodniczki - Joanna Wołosz, Katarzyna Skorupa i Małgorzata Skorupa. Panie bawią się znakomicie, a efektami wyjazdu chwalą w mediach społecznościowych.

Wszyscy zastanawiają się, czemu wakacje trwają tylko dwa miesiące. Krótki, letni okres sprawia jednak, że trzeba korzystać z niego pełną gębą. Katarzyna Skowrońska postanowiła postawić na ciepłe południe Europy. Na Instagramie można obserwować zdawkowe relacje z podróży razem z koleżankami z siatkarskiego boiska. Skowrońska wybrała się na urlop razem z reprezentantką Polski Joanną Wołosz, Katarzyną Skorupą i Małgorzatą Skorupą. We trzy bawią się znakomicie! Nie brakuje wygłupów i zabawnych fotografii. Jedno z nich pojawiło się na Instagramie.

Aleksiej Spiridonow prowokuje Polaków! Znieważył nasze barwy narodowe. Paskudny siatkarz znów to zrobił

Skowrońska dostała buziaka od Wołosz. Harce siatkarek na wakacjach

Humory dopisują i to cieszy. Wszak od tego są wakacje! Frajda, zabawy i wygłupy - to na pewno pomoże naładować baterie na kolejne miesiące, a przecież siatkarski kalendarz jest niezwykle przeładowany. Wiadomo o tym nie od dzisiaj.

Małgorzata Skorupa i Katarzyna Skorupa szeroko się uśmiechały, gdy Katarzyna Skowrońska stroiła minę do kamery, a Joanna Wołosz dała jej buziaka. Pierwsza z nich aż złapała się za głowę! - Kocham moich ludzi - napisała Wołosz na Instagramie, dodając hasztagi "moja bezpieczna strefa", "najlepsze przyjaciółki", "mój dom" i "moja rodzina".

Nikola Grbić przerwał milczenie. Kibice w Polsce mogą się cieszyć, stanowcza deklaracja trenera

Wakacje polskich siatkarek

Gdzie wakacyjny urlop spędzają nasze siatkarki? Tym nie postanowiły się pochwalić. W tle widać wodę, a wcześniej Wołosz podczas porannego zdjęcia napisała "Buongiorno". Niewykluczone więc, że zawodniczki spędzają wspólnie czas we Włoszech.

Don Kasjo po gali Prime Show MMA 2

Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Transferowa saga Lewandowskiego przybiera dramatyczny obrót! Kto groził mu śmiercią?

Włącz podcast i poznaj szczegóły!

Listen to "Lewandowski ograł Bayern? Polakowi grozili śmiercią" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze