Gorące zdjęcie!

Katarzyna Skowrońska rozgrzała fanów. Polska seksbomba odsłoniła dekolt, mamy gorące zdjęcie

2023-02-10 10:02

Katarzyna Skowrońska postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Była gwiazda reprezentacji Polski w siatkówkę, która przez lata czarowała swoją grą, ale także wspaniałą urodą, opublikowała na swoich mediach społecznościowych wyjątkowo gorące zdjęcie, na którym odsłoniła dekolt. Obok takiej fotografii ciężko przejść obojętnie.

Katarzyna Skowrońska postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Gwiazda, znana z wieloletnich występów w reprezentacji Polski słynie z wielkiej urody i bardzo chętnie chwali się swoimi zdjęciami na mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda przeszła samą siebie i pokazała zdjęcie, na którym prezentuje swój dekolt. Obok takiej fotografii wprost nie da się przejść obojętnie.

Katarzyna Skowrońska odsłoniła swój dekolt. Gorące zdjęcie polskiej siatkarki

Katarzyna Skowrońska jest postacią, której bez wątpienia nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Wieloletnia liderka i gwiazda siatkarskiej reprezentacji Polski przyciągała uwagę kibiców przez swoją znakomitą grę, ale także urodę, która była niezwykle zjawiskowa. Sama sportsmenka przez przyzmat swojego wyglądu dostawała propozycje ze strony pism dla mężczyzn, jednak nigdy nie zdecydowała się na pokazanie swojego nagiego ciała w sesji.

- Nigdy nie zgodziłam się rozebrać, choć uważam, że ciało i nagość to nic złego. Nie chciałam po prostu tego robić w takim magazynie. Co innego kobieca, subtelna sesja w innym piśmie. Każdy ma wybór. - mówiła Skowrońska w rozmowie z Eurosportem.

Tym razem, gwiazda pokazała zdjęcie, na którym odsłoniła swój dekolt i ta fotografia stała się prawdziwym hitem portalu społecznościowego Instagram. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii zamieszczonej w tekście.

Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze