Co za piękność!

Tak zmieniła się Katarzyna Skowrońska. Gdy zobaczycie wygląd 39-letniej piękności, nie będziecie mogli uwierzyć

2023-01-31 10:00

Katarzyna Skowrońska postanowiła zadziwić swoich fanów. Była siatkarka reprezentacji Polski, która dała się zapamiętać kibicom nie tylko przez świetną grę, ale także z powodu wielkiej urody, która zachwycała wszystkich kibiców siatkówki. Emerytowana zawodniczka pokazała właśnie na swoich mediach społecznościowych, jak bardzo się zmieniła. To zdjęcie trzeba zobaczyć.

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać wyjątkową publikację na swoich mediach społecznościowych. Była gwiazda reprezentacji Polski siatkarek znana była ze swojego wielkiego talentu do gry, ale także urody, która przyciągała wielką uwagę fanów. Na swojej najnowszej publikacji na mediach społecznościowych, Skowrońska pokazała w jaki sposób się zmieniła. Gdy zobaczycie jej zdjęcie, nie będziecie mogli wprost w to uwierzyć.

Katarzyna Skowrońska pokazała, jak się zmieniła. Zdjęcie trafiło do internetu

Nie da się ukryć, że Katarzyna Skowrońska od lat cieszy się opinią jednej z najpiękniejszych kobiet w polskim sporcie. Jak przyznawała w rozmowie z "Eurosportem", dostawała ona swego czasu liczne propozycje rozbieranych sesji zdjęciowych, jednak nigdy nie zdecydowała się na taki ruch.

-  Nigdy nie zgodziłam się rozebrać, choć uważam, że ciało i nagość to nic złego. Nie chciałam po prostu tego robić w takim magazynie. Co innego kobieca, subtelna sesja w innym piśmie. Każdy ma wybór - przyznawała Katarzyna Skowrońska. 

Teraz w mediach społecznościowych siatkarki pojawiło się zdjęcie, na którym doskonale możemy zauważyć zmiany w wyglądzie gwiazdy - może się ona pochwalić chociażby nową fryzurą, ale bez wątpienia, nadal jest wielką pięknością. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii powyżej.

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Najnowsze