Michał Kubiak

i

Autor: Cyfra Sport Michał Kubiak

Kubiak o przyszłości w reprezentacji Polski. To już koniec jego kariery w kadrze?

2021-09-19 21:59

Michał Kubiak postanowił udzielić wywiadu po wygranym meczu z Serbami o trzecie miejsce na mistrzostwach Europy. Kapitan reprezentacji Polski postanowił powiedzieć o tym, czy będzie jeszcze grał w kadrze narodowej. Wypowiedź siatkarza jest wyjątkowo zagadkowa. Czy to już jego koniec gry dla Biało-Czerwonych?

Michał Kubiak wraz z kolegami z kadry narodowej wywalczył brązowy medal mistrzostw Europy. Mimo wielkiego zwycięstwa nad Serbami siatkarz nie jest przekonany, czy będzie kontynuował swoją grę w barwach narodowych. Takiej wypowiedzi kapitana siatkarskiej reprezentacji Polski nie można było się spodziewać.

Wiemy, ile zarobią Polacy na brązowym medalu ME. Będzie co dzielić, takich pieniędzy jeszcze nie było

Michał Kubiak żegna się z kadrą? Zagadkowe słowa po meczu ze Słowenią

Zawodnik, który ma na swoim koncie wielkie sukcesy z kadrą narodową, nie ukrywał wzruszenia po zakończeniu meczu z Serbią, który przyniósł kadrze brązowy medal Mistrzostw Europy. Zawodnik udzielił wywiadu portalowi "sport.pl", w którym opowiedział o swojej przyszłości w kadrze narodowej. Okazuje się, że sam Kubiak nie wie, czy będzie w drużynie w trakcie mistrzostw świata w Rosji w 2022 roku. 

- Muszę się zastanowić nad swoim zdrowiem i pomyśleć o tym, że moje dzieci dorastają i potrzebują ojca. Ale potrzebuję też jeszcze sukcesów z reprezentacją. Wiem, że niektórzy by chcieli, żeby mnie już w kadrze nie było, ale mam dopiero 33 lata, a grać można i do 40. Dwa dni przed przyjazdem do wioski olimpijskiej coś mi chrupnęło w plecach. Dostałem 5 blokad w kręgosłup. Jasne, że przegrałem ze zdrowiem - mówił siatkarz po zakończonym spotkaniu

- Siatkówka jest całym moim życiem. Tyle - powiedział z kolei przed kamerami.

Marcelina Ziętek zrobiła to ze swoją mamą, a potem wyszła w samym szlafroku. Gorące zdjęcie

Jakub Kochanowski o kolejnej porażce ze Słoweńcami: To nie była klątwa

Kubiak nie zapomni turnieju do końca życia

Sam siatkarz przyznawał, że w trakcie mistrzostw Europy był świadkami scen, które już na zawsze zapiszą się w jego pamięci.

- Bieganki, wygłupy, to wszystko powodowało, że chcieliśmy cieszyć się grą. Po wczorajszym niekorzystnym wyniku chcieliśmy dać radość kibicom, bo to fantastyczny czas dla każdego z nas i każdy będzie pamiętał do końca życia - dodał Kubiak.

Najnowsze