Martyna Grajber BEZ MAKIJAŻU. Najseksowniejsza polska siatkarka pokazała twarz bez upiększeń [ZDJĘCIE]

2020-07-05 7:51 PO
Martyna Grajber
Autor: Instagram Martyna Grajber

Ładnemu we wszystkim ładnie! To zdanie odnosi się wprawdzie do stylu ubierania się, ale Martyna Grajber wygląda pięknie nawet bez makijażu. Udowodniła to ostatnio, wrzucając zdjęcie na Instagram bez upiększeń. Jak wam się podoba?

Kibice siatkówki nie mają wątpliwości. Martyna Grajber to najseksowniejsza polska siatkarka. Jej profil na Intstagramie ogląda aż 33 tysiące ludzi, a z każdym nowym zdjęciem przybywa jej kolejnych fanów. Martyna nie tylko pięknie wygląda, ale i świetnie gra. Jest reprezentantką Polski, a na co dzień występuje w Chemiku Police.


Bartosz Bednorz mówi „SE” o wyzwaniu w galaktycznym Zenicie Kazań: Będę się uczył rosyjskiego [WYWIAD WIDEO]

Ostatnio Martyna Grajber wybrała się ze swoim chłopakiem Janem Nowakowskim na wycieczkę kamperem po Europie. Para zwiedzała najpiękniejsze zakątki Starego Kontynentu, po drodze spędzając noce w kamperze. Zmęczona, ale szczęśliwa para wróciła już do Polski, a Martyna postanowiła pochwalić się fanom nowym zdjęciem. I wcale nie jest to fotografia w pełnym makijażu. Martyna wyznała, że użyła tylko trochę tuszu.


Wschodząca gwiazda siatkówki OPROMIENIA kibiców URODĄ. Teraz wróciła do Polski [ZDJĘCIA]

Biorąc pod uwagę obecne czasy i trendy, mając tylko mazgnięte tuszem rzęsy, chyba mogę dodać hashtag „nomakeup” - napisała Grajber. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze