MŚ Siatkarek. Polska - Algieria, wynik 3:0. Zdecydowane zwycięstwo podopiecznych Jerzego Matlaka

2010-11-03 9:10

Reprezentacja polskich siatkarek gładko pokonała Algierię 3:0. Polki nie dały szans swoim przeciwniczkom, spokojnie rozstrzygając losy meczu na swoją korzyść, w kolejnych setach wygrywając do 17, 16 i 12.

Glinka, Werblińska, Sadurek, Zenik, Kaczor - niemal cała pierwsza szóstka Polek mecz z Algierią głównie oglądała z ławki. Pomoc naszych gwiazd nie była potrzebna.

Biało-czerwone, choć nie ustrzegły się kilku błędów, bardzo pewnie wygrywały kolejne sety. To było ostatnie spotkanie Polek w 1. rundzie japońskiego mundialu.

Przeczytaj koniecznie: Wszystko o Mistrzostwach Świata Siatkarek

Teraz przed podopiecznymi Jerzego Matlaka dwa dni przerwy, a od soboty rusza rywalizacja w drugiej fazie turnieju. Zagramy z Rosją, Turcją, Chinami i Koreą Południową.

Wszystkie mecze Polek, tak jak dotychczasowe, odbędą się w Tokio. Wszystkie na żywo pokaże Polsat.