Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Nagły zwrot w sprawie Bartosza Kurka? To może być sensacyjny krok. Decyzja zapadnie niebawem

2022-04-24 11:29

Bartosz Kurek to wciąż jedna z największych gwiazd siatkówki w Polsce. Niektórym kibicom atakujący mógł nieco "zniknąć z radarów", bo rozgrywki ligi japońskiej nie cieszą się w kraju nad Wisłą dużą popularnością, a to właśnie tam na co dzień gra Kurek. Niewykluczone jednak, że już niebawem zdecyduje się na przenosiny do Europy. Okazuje się, że siatkarz ma oferty również z polskich klubów.

Bartosz Kurek od lat pozostaje wiodącą postacią reprezentacji biało-czerwonych. Jego przygoda z kadrą przebiegała różnie, ale po powrocie do drużyny narodowej w wielu spotkaniach atakujący był motorem napędowym i prowadził zespół do kolejnych sukcesów. Można nieco żałować, że na co dzień nie oglądamy Kurka w akcji na europejskich parkietach.

Żona Bartosza Kurka wyprężyła swoje wysportowane ciało. Co za widoki, grzeje je w słońcu

Zwrot akcji w sprawie Kurka? Niebawem zapadną kluczowe decyzje

Siatkarz w 2020 roku zaczął swoją drugą przygodę z japońskim klubem. W 2016 roku grał dla JT Thunders, a obecnie reprezentuje barwy Wolf Dogs Nagoya. Z tą drużyną Kurek niedawno zdobył Puchar Cesarza i srebro mistrzostw Kraju Kwitnącej Wiśni. Jest prawdopodobne, że były to ostatnie sukcesy Kurka z tą drużyną.

Vital Heynen wróci do Polski. To już pewne! Wiadomo, kiedy to nastąpi. Chodzi o reprezentację

Wszystko za sprawą możliwych przenosin do innego klubu. Portal sport.pl skontaktował się z menedżerem reprezentanta Polski. Jakub Michalak przyznał, że Kurek na brak ofert nie może narzekać i decyzje dotyczące jego przyszłości zapadną w najbliższych tygodniach. Wiadomo, że o siatkarza starają się kluby z różnych zakątków Europy i świata.

Kurek może wrócić do Polski. Jego menedżer ujawnia

- Jak zwykle w przypadku Bartka Kurka zainteresowanie jest ze strony klubów z Polski, Włoch i Azji - przyznał menedżer siatkarza. Michalak nie chciał jednak zdradzić, o jakie drużyny chodzi konkretnie. - Powiem tylko, że zdecydujemy nie dalej jak w maju - dodał. Niewykluczone więc, że czeka nas prawdziwy siatkarski hit transferowy.

Na pewno wielkim wydarzeniem byłby powrót Kurka do ojczyzny. Jego ostatnim zespołem w Polsce było Onico Warszawa. Ze stolicy odszedł do włoskiego Vero Volley Monza, a następnie właśnie do japońskiego klubu. Fani byliby zapewne zadowoleni, gdyby częściej mogli oglądać Kurka w akcji. Nawet jeśli wybrałby któryś z włoskich klubów.

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany