Najgorętsze zdjęcie Malwiny Smarzek od miesięcy. Bez oporów pokazała pupę i kudłacza na rękach

2022-05-18 17:13
Malwina Smarzek
Autor: Cyfra Sport Malwina Smarzek

Malwina Smarzek-Godek to znana w całym kraju siatkarka, która w przeszłości wiele razy już dawała się poznać z nieco kontrowersyjnej strony. Na Instagramie często publikuje fotki z wakacji, gdzie jest wyjątkowo skąpo ubrana. Przez kilka miesięcy pod tym względem dała sobie nieco na wstrzymanie, by teraz powrócić ze zdwojoną siłą. Jej najnowsze zdjęcie w negliżu wzbudziło ogromne zainteresowanie i trudno się temu dziwić!

Malwina Smarzek-Godek w ostatnich miesiącach musiała mocno zmienić swoje życie. Siatkarka występowała w Kaliningradzie i gdy wybuchła wojna na Ukrainie, jej dalsza przygoda z tamtejszym klubem stanęła pod znakiem zapytania. Ostatecznie reprezentantka Polski opuściła drużynę i musiała nieco zrewidować plany na najbliższą przyszłość. Jednak nie zabrakło jej czasu w tym wszystkim na... wakacje. Kierunek? Włoska Sardynia. Kraj ten Malwina Smarzek zna doskonale, bo grała przecież na Półwyspie Apenińskim. Tym razem głośno zrobiło się jednak nie o jej sportowych dokonaniach, ale gorącym zdjęciu, jakie opublikowała na Instagramie. Doskonale widać na nim, jaką pupę ma siatkarka. Dodatkowo na rękach trzymała istnego kudłacza.

Katarzyna Skowrońska zrobiła to jako pierwsza Polka w historii! Miała wielkie wątpliwości, nawet najwięksi fani tego nie wiedzieli

Malwina Smarzek-Godek na wakacjach. Zdjęcie rozpaliło Instagrama

Takie zdjęcia zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie na portalach społecznościowych. Nie dość, że Malwina Smarzek jest bardzo popularna, to od miesięcy nie chwaliła się tak gorącymi zdjęciami jak z wypadu na Cala Brandinchi. W wyjątkowej podróży towarzyszył jej m.in. piesek, który na rękach sportsmenki całkiem nieźle znosił pełne słońce.

Dla fanów polskiej siatkarki była to doskonała okazja, by skomentować figurę idolki. "Wow! Spektakularnie!", "Ale figurka!", "Nie tak źle", "Przepiękna!" - to tylko niektóre z komentarzy pod gorącym wpisem zawodniczki.

Vital Heynen postawił na Polaków. Decyzja zapadła, znamy szczegóły wyboru Belga

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze