Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska przyjmuje piłkę

Katarzyna Skowrońska zrobiła to jako pierwsza Polka w historii! Miała wielkie wątpliwości, nawet najwięksi fani tego nie wiedzieli

2022-05-18 10:27

Katarzyna Skowrońska jest postacią, której nie trzeba przedstawiać. Przepiękna siatkarka przez lata stanowiła o sile siatkarskiej reprezentacji Polski i była prawdziwą ulubienicą fanów. Mało kto z miłośników zawodniczki wie, że zapisała się w historii, jako pierwsza Polka z dość ciekawym osiągnięciem. Prawda wyszła na jaw dopiero po latach.

Katarzyna Skowrońska ma za sobą wspaniałą karierę. Polka błyszczała w znanych, zagranicznych klubach i pokazywała swój wielki talent w trakcie spotkań reprezentacji Polski. Mało kto wie, że w trakcie aktywnego uprawiania sportu, była już siatkarka zapisała się w dziejach jako pierwsza Polka w historii, która ma na swoim koncie niebagatelne osiągnięcie. O nieznanym fakcie ze swojego życia Skowrońska powiedziała w rozmowie z "Eurosportem". Nawet najwięksi fani tego nie wiedzieli.

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów. Pokazała swojego brata, do tej pory był anonimowy!

Katarzyna Skowrońska napisała piękną kartę. Zrobiła to jako pierwsza Polka w historii

Jak przyznała Skowrońska, to jej w zaszczycie przypadł tytuł pierwszej w historii zawodniczki z Polski, która zdecydowała się na grę w lidze chińskiej. Mimo że w trakcie pobytu w Państwie Środka miała duże wątpliwości, to po latach nie jest w stanie żałować tej, ani żadnej innej zagranicznej przygody w swoim życiu.

- Każdy wyjazd był wyzwaniem, ale się nie bałam. Może po wylądowaniu w Chinach zastanawiałam się, co ja tutaj robię. Żadna Polka w tamtejszej lidze przecież nigdy nie grała, ale wątpliwości szybko rozwiałam. Nie żałuję ani jednego sezonu zagranicą - powiedziała Katarzyna Skowrońska w rozmowie z "Eurosportem".

Reprezentant Polski na celowniku znanego klubu. Chcą go kupić za grosze, absurdalna oferta

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Katarzyna Skowrońska o swojej grze za granicą. To zrobiłaby, gdyby grała dalej

Jak przyznała Katarzyna Skowrońska, gdyby miała jeszcze grać w siatkówkę, nie poprzestałaby na swoich podróżach i próbowałaby swoich sił w rozgrywkach w lidze japońskiej, a także amerykańskiej.

- Jestem przekonana, że gdybym wciąż grała, wyjechałabym do USA czy Japonii. Wymyślałabym kolejne ligi, żeby nauczyć się czegoś nowego. - przyznała Katarzyna Skowrońska w wywiadzie.

Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze