Martyna Grajber

i

Autor: Instagram/Martyna Grajber Martyna Grajber

Naturalne piękno

Najpiękniejsza polska siatkarka pokazała się bez makijażu. Tak naprawdę wygląda twarz Martyny Grajber. Nie da się oderwać wzroku

2023-11-18 19:11

Ligowy sezon w polskiej siatkówce ruszył pełną parą. Kibice ponownie mają okazję oglądać rywalizację najlepszych klubów w kraju nad Wisłą, a ponownie na rodzimych parkietach występuje Martyna Grajber. Siatkarka uznawana za jedną z najpiękniejszych zawodniczek w Polsce postanowiła pokazać się w naturalnym wydaniu. Bez makijażu reprezentantka biało-czerwonych również zachwyca.

Tauron Liga powoli nabiera rozpędu i za paniami już sześć kolejek. Jednym z faworytów do medali w tym sezonie jest Chemik Police. W ekipie z północnego zachodu Polski ponownie występuje Martyna Grajber. Przyjmująca miała krótką przerwę od zmagań w ojczyźnie i próbowała swoich sił w lidze włoskiej. Przygoda w Italii nie trwała jednak długo i Grajber szybko wróciła do Polski. W zespole z Polic występowała już w latach 2018-2021. Tym razem wróciła w roli libero.

Polska siatkarka rozkochała w sobie fanów. Jej uroda rzuca na kolana. Zdjęcia Moniki Gałkowskiej sprawiają, że serce się rozpuszcza

Grajber w naturalnym wydaniu. Nieustannie zachwyca

Dotychczas wystąpiła we wszystkich sześciu rozegranych spotkaniach i spisywała się na parkiecie solidnie. Fani z Polic mogli się jednak lekko zaniepokoić o swoją zawodniczkę, a wszystko za sprawą ostatniego zdjęcia, jakie opublikowała na Instastories. Grajber pokazała się w naturalnym wydaniu, bez makijażu i zasugerowała, że dopadło ją przeziębienie.

Zjawiskowa siatkarka obiektem westchnień fanów. Dziesiątki milionów zachwycają się jej urodą! Jej seksapil topi lodowce

- Mleko z miodem i czosnkiem to oznacza tylko jedno – czytamy w opisie fotografii. Taka „mikstura” to domowy sposób na katar. Pora roku sprzyja niestety takim chorobom i trzeba się bronić w każdy możliwy sposób. I choć Grajber na zdjęciu „nie pomagała urodzie” makijażem, wciąż zachwyca urodą. Miejmy nadzieję, że siatkarka szybko zwalczy przeziębienie i nie będzie musiała robić sobie przerwy w występach.

Martyna Grajber

i

Autor: Instagram/here_marcia Martyna Grajber
Nasi Partnerzy polecają