Martyna Grajber

i

Autor: Instagram/here_marcia Martyna Grajber

Najpiękniejsza polska siatkarka wzięła ślub. Martyna Grajber i Jan Nowakowski mieli czadowe wesele [WIDEO]

2022-07-09 15:33

Martyna Grajber (27 l.) i Jan Nowakowski (28 l.) sformalizowali swój wieloletni związek. O tym, że piękna polska siatkarka weźmie ślub było wiadomo już kilka dni temu, kiedy opublikowała zdjęcia z wieczoru panieńskiego.

Siatkarska para wzięła kościelny ślub, a potem bawiła się na weselu w Folwarku Wąsowo koło Poznania. Martyna Grajber i Jan Nowakowski swój pierwszy taniec zatańczyli do hitu Bon Jovi "Alweys". Pan młody zaśpiewał także i zagrał na gitarze. Tym samym sformalizowali swój długoletni związek. Para zaręczyła się w Boże Narodzenie 2015 roku.

Martyna Grajber to reprezentantka Polski w siatkówkę, ostatnio zmieniła klub. Od nowego sezonu jest zawodniczką włoskiej drużyny Serie A, Eurospin Ford Sara Pinerolo. Jan Nowakowski to natomiast siatkarz reprezentujący LUK Politechnika Lublin. 

Siatkarski reprezentant Polski wziął ślub! Żona dała mu szczęście większe niż medale. Polskie siatkarki poszły w jego ślady

Siatkarskie małżeństwo mierzy teraz łącznie 382 cm wzrostu. Martyna ma 180 centymetrów a Janek, który jest środkowym, 202 cm wzrostu. Przypomnijmy, że niedawno śluby wzięły także koleżanki Grajber z reprezentacji, Agnieszka Kąkolewska (28 l.) i Klaudia Algierska-Szczepaniak (26 l.). 

Polska siatkarka zamknięta w kwarantannie i pilnowana przez wojsko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze