Siatkarska miss world!

Najseksowniejsza siatkarka świata rozpaliła zmysły. Wyszła na spacer w samym staniku. Temperatura skoczyła momentalnie

2023-03-10 12:20

W marcu jak w garncu - raz zimno, raz gorąco. Tego samego z pewnością nie powie najseksowniejsza siatkarka świata Kayla Simmons. Była zjawiskowa zawodniczka, która porzuciła uprawianie ukochanej dyscypliny dla kariery w modelingu rozpaliła zmysły na Florydzie. Ostatnio wybrała się na spacer... w samym staniku. Jej fanów z pewnością to nie mogło zdziwić!

Kayla Simmons uprawiała siatkówkę z niezłymi wynikami. Była jedną z gwiazd drużyny uniwersytetu Marshalla i obiecującą zawodniczką z Florydy. Szybko jednak obrała inną drogę, która jej zdaniem miała jej przynieść więcej. Simmons została modelką i wychodzi jej to naprawdę dobrze. Była siatkarka została doceniona m.in. przez magazyn dla mężczyzn Maxim. Obecnie świetnie radzi sobie także na popularnej platformie z materiałami dla dorosłych OnlyFans. Swoje zasięgi wykorzystuje nie tylko do zarobków. Ostantio nawoływała do walki z zanieczyszczeniami.

Bartosz Kurek dostał specjalny prezent od ukochanej. Takiego gestu nie powstydziłaby się Anna Lewandowska, mamy zdjęcie

Kayla Simmons okrzyknięta najseksowniejszą siatkarką świata

Zawodniczka została okrzyknięta najseksowniejszą siatkarką świata przez "The Sun". 27-latka zaskoczyła ostatnio wszystkich wychodząc na spacer w samym staniku i dokładnie dokumentując swoją wycieczkę licznymi nagraniami na Instagram Stories. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 900 tysięcy osób.

Simmons nie musiała się jednak martwić o przeziębienie. Prawdopodobnie, gdyby to samo zrobiła w tym momencie na Mazurach czy w Tatrach, leczyłaby ciężkie zapalenie płuc. Na Florydzie na jej ciało spadały promienie słoneczne. Dzięki temu dbała także o swoje zdrowie. Przypomnijmy, że opalając się przyczyniamy do powstawania witamy D w naszej skórze! Coś dla przyjemności i zdrowia!

Zobacz zdjęcia Kayli Simmons w galerii poniżej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze