Bartosz Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/Bartosz Kurek Bartosz Kurek z żoną Anną Kurek

Prawda wyszła na jaw!

Nie uwierzysz, co Bartosz Kurek zrobił z ukochaną. Zajęło im to 5 godzin, niejeden nie miałby siły!

2022-09-29 8:19

Anna Kurek postanowiła pochwalić się tym, co robi ze swoim mężem Bartoszem Kurkiem w trakcie odpoczynku. Okazuje się, że uwielbiane przez kibiców siatkówki małżeństwo stawia na bardzo aktywny odpoczynek. Kiedy zobaczycie to, co zakochana para robiła ostatnio przez pięć godzin, nie będziecie mogli uwierzyć. Niejeden nie miałby siły!

Anna Kurek postanowiła pokazać, jak odpoczywa ze swoim mężem! Okazuje się, że była siatkarka, jak i gwiazdor reprezentacji Polski, stawiają na bardzo aktywny odpoczynek, na który wielu ich fanów nie miałoby siły. Trzeba przyznać, że małżeństwo bardzo dba o swoje zdrowie. Zdjęcie dostało się do internetu!

Bartosz Kurek odpoczywa po męczącym turnieju. Nie rezygnuje ze sportowej aktywności!

Mimo że Bartosz Kurek jeszcze do niedawna walczył o złoty medal mistrzostw świata w siatkówce, to jest daleki od tego, aby odpuścić sobie sportową działalność także w trakcie chwil odpoczynku. Żona gracza kadry "Biało-Czerwonych" pokazała na swoich mediach społecznościowych, jak odpoczywa u boku ukochanego i okazuje się, że nie brakuje im ruchu i aktywności fizycznej! Kiedy zobaczycie, co robił najlepszy atakujący mistrzostw świata z byłą zawodniczką, nie będziecie mogli uwierzyć. Wszystko trwało aż pięć godzin i musiało być niezwykle wycieńczające!

Anna Kurek i Bartosz Kurek udali się na spacer. Trwało to aż pięć godzin!

Okazuje się, że małżeństwo udało się na wyjątkowo ciężki i męczący spacer, który trwał aż 5 godzin. Para pokonała aż 20 kilometrów, a sama Anna Kurek nie potrafiła ukryć wielkiej dumy z tego, co udało się jej osiągnąć z mężem. - Poszliśmy z Bartoszem Kurkiem na spacer - chwaliła się Anna Kurek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Robi wrażenie! Poniżej galeria: Bartosz Kurek - nieznana prawda na temat dzieciństwa

Bartosz Kurek

i

Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Bartosz Kurek murem za Heynenem: Zanim przyszedł, kadra była w rozsypce

Niestety tej zimy spacery po mieście mogą być bardzo niezdrowe. Wszystko przez TE słowa Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes PiS cofnął Polskę o lata?

Listen to "J.Kaczyński: "Palcie wszystkim". Polski Alarm Smogowy: "Cofamy się o kilka lat"" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze