Bartosz Kurek

i

Autor: FIVB Bartosz Kurek

Problemy zdrowotne?

Niepokojące obrazki z udziałem Bartosza Kurka. Można się poważnie zmartwić, zdrowie kapitana szwankuje?

2023-07-07 10:54

Polska reprezentacja w siatkówkę, odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem ofiarą „Biało-Czerwonych” padła Brazylia. Polacy wygrali spotkanie 3-1. Mimo sukcesu, mamy również powody do zmartwień. Podczas rywalizacji, dwóch bardzo ważnych zawodników zmagało się z problemami zdrowotnymi.

Pierwszym zawodnikiem, który napotkał kłopoty w meczu z Brazylią, jest Bartosz Kurek. Legendarny atakujący zmuszony był zejść z boiska w trakcie trzeciego seta i został zastąpiony przez Łukasza Kaczmarka. Mimo przedwczesnego zakończenia rywalizacji, Kurek był w stanie zdobyć 10 punktów dla reprezentacji.

Problemy zdrowotne Kurka. Przedwcześnie musiał zejść z boiska

Drugim zawodnikiem z problemami zdrowotnymi jest Mateusz Bieniek. 29-letni środkowy wcale nie pojawił się na boisku. Jak mówi trener Nikola Grbić w rozmowie z portalem Sport.pl, Bieniek ma problemy ze stopą i celem będzie przywrócenie go do składu na finałowy turniej, odbywający się w Gdańsku. Poważniejszego urazu uniknął natomiast Wilfredo Leon. Podczas meczu przyjmujący zderzył się z Jakubem Popiwczakiem, ale obyło się bez komplikacji.

Polaków czekają jeszcze dwa spotkania w ramach Ligi Narodów w Pasay na Filipinach. Przeciwnikami naszych siatkarzy będą Kanada oraz Japonia. Przypomnijmy, że do tej pory oprócz Brazylii, udało się również pokonać reprezentację Słowenii. Po bardzo ciężkim pojedynku „Biało-czerwoni” wygrali 3-2.

Sonda
Czy reprezentacja Polski wygra Ligę Narodów 2023?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze