Siatkówka, Projekt Warszawa, siatkarze

i

Autor: Projekt Warszawa Siatkarze Projektu Warszawa

Jedenasta wygrana z rzędu!

Niesamowita seria siatkarzy warszawskiego klubu. Na Projekt nie ma mocnych!

2023-03-12 19:04

Siatkarze Projektu nie zwalniają tempa. Tym razem po blisko trzech godzinach walki pokonali na Torwarze Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:2 (29:27, 32:34, 22:25, 25:19, 15:10). Hit 27. kolejki nie zawiódł, a o sukcesie warszawskiej drużyny nad liderem Plusligi zadecydował tie-break.

Jurajscy rycerze pokonani!

Pod koniec listopada Warta pokonała u siebie 3:0 Projekt. Po tym spotkaniu z zespołem pożegnał się trener Roberto Santilli. Jego następcą został Piotr Graban. Pod wodzą tego szkoleniowca zespół przeszedł metamorfozę. Nie ma na niego mocnych i jest po prostu nie do zatrzymania. „Jurajscy rycerze” musieli przełknąć w stolicy gorycz porażki. To było emocjonujące spotkanie. Najpierw prowadzili gospodarze, a następne dwa sety należały go ekipy z Zawiercia. Najlepszym zawodnikiem zawodów wybrany został holenderski atakujący Niels Klapwijk.

Imponująca seria Projektu

Projekt wygrał po raz jedenasty z rzędu. W ogóle może pochwalić się 14 zwycięstwem w ostatnich 15 meczach. Warta straciła pozycję lidera, zajmuje drugie miejsce, a Projekt jest czwarty w tabeli. W następnej serii (20.03) podopieczni trenera Grabana zagrają na wyjeździe z BBTS Bielsko-Biała.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze