Siatkówka, Liga Narodów, podium, trzecie miejsce, siatkarze, reprezentacja Polski

i

Autor: FIVB Polacy na podium Ligi Narodów 2022

Mistrzostwa świata siatkarzy

Niesamowity wyczyn polskich kibiców! Zrobili to w niecałe dwie godziny

2022-08-04 21:10

Polscy siatkarze w ostatnim czasie występowali w rozgrywkach Ligi Narodów. Podopieczni Nikoli Grbicia po świetnym meczu o trzecie miejsce pokonali gospodarzy turnieju finałowego - Włochów. Przed Bartoszem Kurkiem i spółką czeka najważniejsze wydarzenie tego roku, czyli mistrzostwa świata. Ponadto spotkania Polaków będą rozgrywane w Katowicach i Gliwicach. W czwartek kibice mieli szansę kupić bilety na mecze fazy grupowej.

Mistrzostwa świata w piłce siatkowej będą rozgrywane w Polsce po niespełna 10-letniej przerwie. W 2014 roku reprezentacja Polski zdobyła tytuł mistrzów świata, wówczas w finale wygrali z Brazylią po czterosetowej batalii. Do tej pory to trofeum nie zostało odebrane "Biało-Czerwonym", cztery lata później, czyli w 2018 roku obronili mistrzowski tytuł ponownie pokonując Brazylię, tym razem nie oddając żadnego seta. Wszyscy kibice liczą na kolejny sukces, podopieczni Grbicia są stawiani w roli faworytów, ale na pewno nie będzie łatwo co pokazały ostatnie rozgrywki Ligi Narodów, gdzie zostali pokonani w półfinale przez reprezentację USA. Ostatecznie Polacy wywalczyli brązowy medal w całym turnieju.

Katarzyna Skowrońska nie żałuje sobie na wakacjach. Zdjęcie z kieliszkiem w dłoni znalazło się w internecie

Sonda
Czy Polacy wygrają mistrzostwa świata?

Wszyscy kibice chcą zobaczyć polskich siatkarzy! Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki

Polscy fani siatkówki nigdy nie zawodzą, tym bardziej jeśli chodzi o dopingowanie "Biało-Czerwonych". Polski Związek Piłki Siatkowej uruchomił 4. sierpnia sprzedaż biletów na fazę grupową mistrzostw świata, której start jest zaplanowany na 26. sierpnia. Od godziny 12:00 kibice mogli kupić wejściówki na mecze w katowickim Spodku. Ceny wahały się od 69 złotych do 249 złotych. O godzinie 13:50 nie można było już kupić żadnego biletu na mecze Polaków. Do hali może wejść 11 tysięcy osób, co znaczy, że 33 tysięcy fanów mogło się cieszyć z zakupionej wejściówki spotkania podopiecznych Grbicia. 

Anna Kurek ma tatuaż na intymnej części ciała. Gorące zdjęcia zdradzają prawdę, praktycznie go nie pokazuje!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Reprezentacja Polski rozpocznie mistrzostwa świata 26 sierpnia meczem z Bułgarią, następnie podopiecznych Grbicia czeka spotkanie z Meksykiem (28.08) oraz USA (30.08). "Biało-Czerwoni razem z Amerykanami są faworytami grupy C.

Tak Katarzyna Skowrońska spędza wakacje. Buszuje bosymi stopami po trawie i nie ukrywa uśmiechu, mamy zdjęcie

Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze