Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Katarzyna Skowrońska

Niezwykłe zdjęcie!

Tak Katarzyna Skowrońska spędza wakacje. Buszuje bosymi stopami po trawie i nie ukrywa uśmiechu, mamy zdjęcie

2022-08-01 14:57

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać niezwykłe zdjęcie. Była gwiazda polskiej siatkówki, która nadal wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów, spędza obecnie czas na wakacjach i jak widać na zamieszczanych przez nią zdjęciach, sprawia jej to masę frajdy. Na zamieszczonej ostatnio fotografii, Skowrońska przebiera bosymi stopami po trawie, nie mogąc ukryć uśmiechu. Mamy niezwykłe zdjęcie!

Katarzyna Skowrońska postanowiła podzielić się kolejnym zdjęciem ze swoich wakacji. Była gwiazda polskiej siatkówki czarowała już fanów niezwykłymi ujęciami ze swojego wyjazdu do Włoch, jednak teraz poszła o krok dalej. Na jej mediach społecznościowych znalazło się zdjęcie, na którym przebiera ona trawy bosą stopą, nie mogąc przy tym pohamować uśmiechu. Mamy niezwykłe zdjęcie!

Katarzyna Skowrońska wciąż na wakacjach. Pokazuje niezwykłe zdjęcia

O tym, że Katarzyna Skowrońska ma pasję polegająca na wyjazdach zagranicznych, nie trzeba przekonywać nikogo. Była gwiazda polskiej siatkówki wielokrotnie podkreślała, że jest wielką entuzjastką zwiedzania świata, a stanowczo ważnym miejscem na mapie świata są dla niej Włochy, do których regularnie wraca.

- Trudno powiedzieć. Występy w lidze włoskiej były najfajniejsze. Dzisiaj lubię wracać do tego kraju. Z powodu języka, kultury, ludzi i siatkówki na wysokim poziomie. Każdy wyjazd był wyzwaniem, ale się nie bałam. Może po wylądowaniu w Chinach zastanawiałam się, co ja tutaj robię. Żadna Polka w tamtejszej lidze przecież nigdy nie grała, ale wątpliwości szybko rozwiałam. Nie żałuję ani jednego sezonu zagranicą. Jestem przekonana, że gdybym wciąż grała, wyjechałabym do USA czy Japonii. Wymyślałabym kolejne ligi, żeby nauczyć się czegoś nowego. - opowiadała Skowrońska w rozmowie z Eurosportem.

Aby zobaczyć zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Katarzyna Skowrońska nie mogła ukryć uśmiechu. Niezwykłe zdjęcie

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Katarzynę Skowrońską na mediach społecznościowych widzimy, jak była gwiazda siatkówki chodzi sobie bosą stopą po trawie, nie mogąc przy tym ukryć uśmiechu. Artystyczne zdjęcie zostało opublikowane za pomocą portalu społecznościowego Instagram i dobitnie pokazuje, że sportowa emerytura jak najbardziej służy siatkarce.

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze