Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Mamy gorące zdjęcia

Anna Kurek ma tatuaż na intymnej części ciała. Gorące zdjęcia zdradzają prawdę, praktycznie go nie pokazuje!

2022-08-02 13:37

Anna Kurek jest postacią, której nie trzeba przedstawiać. Była siatkarka od lat związana jest z Bartoszem Kurkiem i raz po raz zachwyca swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Mało kto o tym wie, ale żona gwiazdora reprezentacji Polski posiada tatuaż umieszczony w miejscu intymnym. Nieczęsto się nim chwali, mamy gorące zdjęcia!

Anna Kurek jest postacią, która od lat wzbudza wielką ciekawość ze strony fanów siatkarskiej reprezentacji Polski. Mimo że gwiazda od lat nie występuje na parkietach, to jej związek z Bartoszem Kurkiem jest cały czas monitorowany przez fanów, którzy dowiadują się od żony siatkarza, jak wygląda ich prywatne życie. Mało kto wie, ale swego czasu była siatkarka zdecydowała się na wykonanie tatuażu na intymnej części ciała. Mamy wyjątkowo gorące zdjęcia! Ukochana gwiazdy reprezentacji Polski nie chwali się tym często.

Anna Kurek skrywa tatuaż na swoim ciele. Mało kiedy się nim chwali!

Mimo że tatuaże są obecnie w modzie i nie są już takim tematem tabu, jak jeszcze kilka lat temu, to często gwiazdy i osoby publiczne nie chwalą się wprost tym, jaki rysunek na swoim ciele wykonały. Anna Kurek bardzo chętnie chwali się swoim życiem  na mediach społecznościowych,  to mało kto wie, że była siatkarka posiada na swoim ciele tatuaż, a jest on w dodatku wykonany na intymnej części ciała kobiety. Aby zobaczyć, jaki tatuaż skrywa Anna Kurek, przejdź do galerii poniżej.

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze