Siatkówka, Tomasz Fornal, ME, siatkarze

i

Autor: CEV Tomasz Fornal

Odpowiedź partnerki Fornala

Partnerka Tomasza Fornala w ogniu pytań! Nikt się nie spodziewał takiej odpowiedzi, powiedziała o tym wprost

2023-09-21 16:31

Mistrzostwa Europy przeszły do historii i nie milknie zachwyt kibiców reprezentacji Polski. Podopieczni Nikoli Grbicia nie przegrali żadnego meczu podczas całego turnieju. Ponadto w finale "biało-czerwoni" popisali się wspaniałym występem i nie dali najmniejszych szans Włochom. Po otrzymaniu medali do siatkarzy dołączyły ich partnerki, aktualna dziewczyna Tomasza Fornala w mediach społecznościowych otrzymała dość szczegółowe pytanie.

Mistrzostwa Europy będą dobrze wspominane przez polskich siatkarzy, a także kibiców. Po 14-stu latach "biało-czerwoni" ponownie zdobyli złoty medal w trakcie tej imprezy. Podopieczni Nikoli Grbicia w fazie zasadniczej nie mieli sobie równych i stracili jedynie jednego seta w pojedynku z Holandią. W 1/8 finału Polacy pokonali Belgię 3:1, w ćwierćfinale odbył się bardzo wyrównany mecz z Serbią, ale to wicemistrzowie świata zachowali chłodną głowę i odprawili z kwitkiem rywali. W półfinale zwycięzcy Ligi Narodów przełamali klątwe, czyli wygrali ze Słowenią.

Sylwia Gaczorek

i

Autor: Instagram/Sylwia Gaczorek
Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal

i

Autor: Instagram/Sylwia Gaczorek

Sylwia Gaczorek nie mogła zareagować inaczej! Partnerka Tomasza Fornala została o to zapytana wprost

Finałowe starcie mistrzów Europy było prawdziwym daniem głównym dla kibiców reprezentacji Polski. Podopieczni Nikoli Grbicia potrzebowali zaledwie trzech setów, aby pokonać aktualnych mistrzów świata. Po ceremonii wręczenia medali oraz pucharu do siatkarzy dołączyły partnerki, a jedną z nich była Sylwia Gaczorek - dziewczyna Tomasza Fornala.

W mediach społecznościowych została zapytana o to, czy przed poznaniem Fornala interesowała się siatkówką. - Nie, nigdy nie interesowałam się żadnym sportem, aby go śledzić i oglądać, natomiast w moim domu mój tata był fanem - zaznaczyłą Gaczorek.

W kolejnym pytaniu dziewczyna Fornala została zapytana, czy zna się na siatkówce. Odpowiedziała skromnie "Coś tam ogarniam".

Sonda
Czy lubisz Tomasza Fornala?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze