Polska - Australia TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata siatkarzy Polska - Australia TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE Polska - Australia w TV Na jakim programie siatkówka dzisiaj

2019-10-10 15:02 DaO
Reprezentacja Polski, siatkówka
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Australia STREAM ONLINE z meczu siatkarzy Puchar Świata GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Australia w TV siatkówka dzisiaj w TELEWIZJI 11.10.2019 Polska - Australia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na jakim programie mecz Polska - Australia w TV. Do ostatecznych rozstrzygnięć w Pucharze Świata siatkarzy zostało już naprawdę niewiele. W grze o złoto zostały już tak naprawdę dwie drużyny. Polacy nie mogą zaliczyć nawet najmniejszego potknięcia. GDZIE OBEJRZEĆ mecz Polska - Australia STREAM LIVE w INTERNECIE z meczu siatkarzy w Pucharze Świata: Polska - Australia TRANSMISJA TV NA ŻYWO Na którym kanale.

Polska - Australia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy dzisiaj

Do zakończenia Pucharu Świata pozostały już tylko cztery kolejki. W połowie przyszłego tygodnia poznamy ostateczne rozstrzygnięcia i niemal pewne jest, że jeden z medali przypadnie reprezentacji Polski. Biało-czerwoni nadal mają ogromne szanse na zwycięstwo w Pucharze Świata, ale już teraz jasnym jest, że muszą liczyć na pomoc innych drużyn. Brazylia, która obecnie prowadzi w tabeli, gra w zasadzie bezbłędnie i nawet zwycięstwo 3:0 w niedzielę nad wicemistrzami świata nie pozwoli na fotel lidera dla Polski. Nim jednak biało-czerwoni zmierzą się z Canarinhos w piątek staną do rywalizacji z Australią. I nie jest tajemnicą, że podopieczni Vitala Heynena są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Polacy, oprócz meczu z Amerykanami, idą jak burza i nie pozostawiają złudzeń, kto przed rokiem zdobył złoty medal na mistrzostwach świata. Potwierdziło się to również w czwartek, kiedy biało-czerwoni rozgromili Egipt. - Jestem bardzo zadowolony. Zmieniliśmy wielu zawodników w porównaniu do wczorajszego meczu z Rosją. Chcieliśmy, żeby wielu siatkarzy zagrało, i wygraliśmy, co jest najważniejsze - powiedział po tym spotkaniu Vital Heynen cytowany przez polsatsport.pl.

Polska - Australia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz siatkarzy Puchar Świata w TV

- Nasza podróż w tym turnieju jeszcze się nie zakończyła, wciąż musimy walczyć, aby go wygrać, bo po to tutaj przyjechaliśmy i damy z siebie wszystko, by osiągnąć nasz cel. Zawodnicy są zmieniani, jednak poziom wciąż jest wysoki. Dla mnie, jako kapitana, to jest najważniejsze - stwierdził natomiast Michał Kubiak. Niewykluczone, że i w meczu z Australią szansę dostaną zmiennicy. Zespół z kraju kangurów jest jednym z najgorszych w obecnej edycji Pucharu Świata. Australijczycy wygrali tylko jedno spotkanie, ale od razu była to niespodziankę, gdyż pokonali Rosjan. Obecnie zajmują przedostatnie miejsce i wyprzedzają jedynie Tunezję, która nadal czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju.

Polska - Australia GDZIE OGLĄDAĆ mecz? TRANSMISJA TV NA ŻYWO z PŚ siatkarzy

Mecz Polska - Australia odbędzie się 10 października. TRANSMISJA z meczu Polska - Australia w TV NA ŻYWO na kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport. STREAM ONLINE z meczu Polska - Australia dostępny będzie na portalu sport.tvp.pl. Początek spotkania zaplanowano na 5:30 polskiego czasu. Relacja z meczu Polska - Australia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze