Joanna Wołosz

i

Autor: Cyfrasport Joanna Wołosz

Polska - Chorwacja

Polska – Chorwacja TRANSMISJA TV MŚ siatkarek Polska – Chorwacja STREAM ONLINE MŚ Polska – Chorwacja GDZIE OGLĄDAĆ? Polska – Chorwacja dziś 23.09 TV

2022-09-23 12:29

Polska – Chorwacja TRANSMISJA TV MŚ siatkarek Polska – Chorwacja STREAM ONLINE MŚ Polska – Chorwacja GDZIE OGLĄDAĆ? Polska – Chorwacja dziś 23.09 TV na jakim kanale? Polska – Chorwacja TRANSMISJA gdzie obejrzeć? Reprezentacja Polski siatkarek rozpoczyna walkę na mistrzostwach świata! Pierwsze spotkanie będzie dla Polek niezwykle ważne, a zmierzą się one z Chorwatkami. Polska – Chorwacja TRANSMISJA ONLINE Mistrzostwa świata siatkarek Polska – Chorwacja GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim kanale mecz Polek na MŚ?

Polska – Chorwacja TRANSMISJA TV MŚ siatkarek Polska – Chorwacja STREAM ONLINE

W ostatnich latach w polskiej siatkówce kobiecej brakowało sukcesów na arenie międzynarodowej. Fani mają nadzieję, że zmieni się to w tym roku, gdy nasze zawodniczki występują jako jeden z gospodarzy mistrzostw świata. Eksperci nie mają jednak złudzeń, że na taki wynik, jaki zanotowali siatkarze, nie ma co liczyć, choć w sporcie nigdy nie można nic wykluczyć. Najpierw trzeba wyjść z grupy, a pierwszy krok ku temu nasze zawodniczki mogą zrobić już w piątek, 23 września, gdy zmierzą się z Chorwacją.

Aleksandra Jagieło wierzy w młodsze koleżanki i wspomina historię „Złotek” Niemczyka. „Też przegrywałyśmy sparingi przed mistrzostwami Europy"

MŚ Polska – Chorwacja GDZIE OGLĄDAĆ? Polska – Chorwacja dziś 23.09.2022 na jakim kanale w TV

W młodsze koleżanki wierzy m.in. Aleksandra Jagieło, jedna z zawodniczek „Złotek” Niemczyka, podwójna mistrzyni Europy. - Dziewczyny muszą koncentrować na każdym meczu, a jeśli wygrają pierwszy z Chorwacja, to powtórzę się, że może dać im dużego kopa. Jeśli się wygra pierwszy, drugi mecz, to później gra się całkiem inaczej i takie są moje oczekiwania. Chciałabym wiedzieć zespół który walczy, cieszy się grą a tym samym wygrywa – powiedziała Jagieło w rozmowie z „Super Expressem”.

Zuzanna Górecka spotyka się z byłą gwiazdą męskiej siatkówki. Miała przez to sporo nieprzyjemności, musiała odpowiedzieć

Mecz Polska – Chorwacja zostanie rozegrany w piątek, 23 września. Start spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. TRANSMISJA TV z meczu Polska – Chorwacja będzie dostępna na kanałach TVP 2 oraz Polsat Sport. TRANSMISJA ONLINE dostępna będzie w serwisie Polsat Box Go oraz SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo z meczu Polska – Chorwacja na sport.se.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze