Maria Stenzel

i

Autor: Cyfrasport Maria Stenzel

Polska - Hiszpania TRANSMISJA TV. Siatkówka ME kobiet Polska - Hiszpania STREAM W INTERNCIE. Gdzie obejrzeć Polska - Hiszpania?

2021-08-23 13:12

Polska - Hiszpania TRANSMISJA TV. Siatkówka ME kobiet Polska - Hiszpania STREAM W INTERNCIE. Gdzie obejrzeć Polska - Hiszpania? Polska - Hiszpania TRANSMISJA W INTERNECIE. Trwają mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet. "Biało-czerwonym" w Bułgarii idzie doskonale, ale teraz czas już na kolejne wyzwanie. Zagrają z Hiszpankami. Polska - Hiszpania TRANSMISJA.

POLSKA - HISZPANIA TRANSMISJA TV

Po uporaniu się z Niemcami, Grecją i Czechami, Polska ma już zapewniony awans do 1/8 finału mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Faza grupowa wciąż jednak się nie skończyła, a rywalizacja trwa o pierwsze miejsce na finiszu tej fazy turnieju. Nim dojdzie w Płowdiwie do pojedynku z gospodyniami, Bułgarkami, to Polki powalczą jeszcze z Hiszpankami. W starciu tym są faworytkami, jako że zajmują pozycję liderek, natomiast drużyna z Półwyspu Iberyjskiego do samego końca musi stoczyć zaciętą batalię, aby w ogóle uzyskać awans do najlepszej szesnastki czempionatu. Czy podopieczne selekcjonera Jacka Nawrockiego ponownie staną na wysokości zadania i dopiszą do swojego konta komplet punktów? Wszyscy fani "Biało-czerwonych" mają taką nadzieję!

POLSKA - HISZPANIA STREAM W INTERNECIE

Mecz Polska - Hiszpania w fazie grupowej mistrzostw Europy w siatkówce kobiet rozpocznie się w poniedziałek, 23 sierpnia o godz. 19:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Polska - Hiszpania w Polsacie Sport. STREAM W INTERNECIE z meczu Polska - Hiszpania w usłudze Ipla.

Norman Parke po konferencji EFM SHOW - Maciej Jewtuszko to moje śniadanie | Koloseum
Najnowsze

Materiał sponsorowany