Siatkówka, Liga Narodów, Polska - Kanada, Łukasz Kaczmarek, Karol Kłos, Jakub Popiwczak, siatkarze

i

Autor: FIVB Łukasz Kaczmarek, Karol Kłos i Jakub popiwczak w czasie meczu Ligi Narodów z Kanadą

Memoriał Wagnera

Polska - Serbia TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Serbia NA ŻYWO TRANSMISJA. Polska - Serbia 20.08.2022 LIVE ONLINE. Polska - Serbia STREAM LIVE w INTERNECIE. Polska - Serbia NA KTÓRY KANALE?

2022-08-20 10:58

Polska - Serbia TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Serbia NA ŻYWO TRANSMISJA. Polska - Serbia 20.08.2022 LIVE ONLINE. Polska - Serbia STREAM LIVE w INTERNECIE. Polska - Serbia NA KTÓRY KANALE? Reprezentanci Polski są już pewni wygranej w Memoriale Huberta Wagnera. Podopieczni Nikoli Grbicia mają jednak do rozegrania jeszcze jedno spotkanie. W sobotę 20 sierpnia Biało-czerwoni zagrają z Serbami. Wynik spotkania nie będzie miał wielkiego znaczenia, ale warto śledzić ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata. Polska - Serbia TV NA ŻYWO. Polska - Serbia DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ LIVE?

Polska - Serbia TV GDZIE OGLĄDAĆ? Memoriał Wagnera: Polska - Serbia DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE?

Reprezentacja Polski jest już po dwóch z trzech meczów tegorocznego Memoriału Huberta Wagnera. Biało-czerwoni nie mieli większych problemów z wygraną z Iranem i Argentyną. Nasza kadra triumfowała oba spotkania i jest pewna wygranej w całym memoriale. Podopieczni Nikoli Grbicia teoretycznie mają powody do zadowolenia, ale... same wygrane rzekomo nie były celem na tę imprezę. -  – Ma to dla nas trzeciorzędne, a może nawet czwartorzędne znaczenie – wyjaśnia kapitan drużyny narodowej Bartosz Kurek. Co więc było planem naszej ekipy? – Nie przyjechaliśmy tutaj walczyć o zwycięstwo, ale o poprawę naszej gry i myślę, że powoli to osiągamy, idzie to wszystko w dobrym kierunku. Musimy być skoncentrowani i pracować nad tym, żeby poprawiać te mankamenty, które jeszcze są. W czym możemy się poprawić? We wszystkim - dodał.

Wygrana siatkarzy w Memoriale Wagnera to sukces? Bartosz Kurek brutalnie szczery [WIDEO]

Polska - Serbia LIVE ONLINE w INTERNECIE. Polska - Serbia TV NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ?

Serbowie przystąpią do meczu z Polakami po trudnej wygranej w piątkowe popołudnie. Ich rywalami byli Irańczycy, których udało im się pokonać dopiero po tie-breaku. Biało-czerwoni w piątek wygrali 3:0 z Argentyńczykami. Spotkanie z Serbami będzie ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami świata. Ciśnienie powoli rośnie!

- Poznałem tych chłopaków przez ostatnie trzy miesiące bardzo dobrze i wiem, że nikt nie będzie się trząsł ze strachu. Wyjdziemy walczyć i zobaczymy, dokąd nas ta walka zaprowadzi - zapowiada Kurek.

Mecz Polska - Serbia odbędzie się w sobotę 20 sierpnia. Transmisja ze spotkania Polska - Serbia TV NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. W Internecie mecz będzie można zobaczyć na płatnej platformie Polsat Box Go. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:30. Relacja z Polska - Serbia NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grbić wstawi Fornala za Śliwkę? „Nie drążcie, to nie pomaga Olkowi”

Super Express zabrał na spacer Aniołki. Kaczmarek i Kiełbasińska kosztowały niemieckie przysmaki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany