Polska - Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Włochy? Liga Narodów: Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE. Na którym kanale mecz Polska - Włochy?

i

Autor: Cyfra Sport Polska - Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Włochy? Liga Narodów: Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE. Na którym kanale mecz Polska - Włochy?

Polska - Włochy TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska - Włochy GDZIE OGLĄDAĆ? Liga Narodów: Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE. Na którym kanale mecz Polska - Włochy?

2022-06-09 20:25

Polska - Włochy TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska - Włochy GDZIE OGLĄDAĆ? Liga Narodów: Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE. Na którym kanale mecz Polska - Włochy? Polscy siatkarze udanie zainaugurowali tegoroczną Ligę Narodów. Pomimo nieobecności wielu kluczowych zawodników, Biało-Czerwoni wygrali w debiucie Nikoli Grbicia 3:0 z Argentyną. W nocy z czwartku na piątek rozegrają kolejny mecz, a ich rywalami będą aktualni mistrzowie Europy - Włosi! Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Polska - Włochy. Liga Narodów: Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE. Na którym kanale mecz Polska - Włochy?

Polska - Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Polska - Włochy?

Liga Narodów tradycyjnie już traktowana jest jako znakomity poligon przed najważniejszymi imprezami sezonu. W tym roku kluczowym punktem dla reprezentacji Polski będą mistrzostwa świata rozegrane w dużej mierze w naszym kraju. Nikola Grbić z pewnością chciałby powtórzyć wyczyn swojego poprzednika - Vitala Heynena - i w pierwszym roku pracy z Biało-Czerwonymi obronić tytuł mistrzów świata. Pomóc w tym mają mecze LN, w których sprawdzi on wielu siatkarzy. Na pierwszy tegoroczny turniej serbski trener zabrał w dużej mierze "drugi garnitur", co ma związek m.in. ze zwycięstwem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w Lidze Mistrzów. Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka i pozostali bohaterowie zapracowali na wakacje, a przerwa pomiędzy sezonem klubowym a reprezentacyjnym była znikoma. Dlatego Grbić postanowił dać im nieco odpoczynku, a do Ottawy zabrał mniej znanych podopiecznych.

Wilfredo Leon nie może ukryć smutku. Jedyne co mu zostało to tęsknota, to zdjęcie potrafi złamać serce

Liga Narodów: Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE. Na którym kanale mecz Polska - Włochy?

Pomimo teoretycznie słabszego składu, debiut Grbicia był bardzo okazały. Polacy pewnie pokonali Argentynę 3:0 i udanie rozpoczęli Ligę Narodów. Na parkiecie w Ottawie świetnie zaprezentował się m.in. Karol Kłos, który znakomicie poprowadził młodszych kolegów. Szansę przeciwko zespołowi z Ameryki Południowej otrzymali też Jan Firlej, Maciej Muzaj, Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Jakub Kochanowski i Jakub Popiwczak. Czy Serb będzie rotował składem na wzór działań poprzednika? Odpowiedź na to pytanie już w meczu z Włochami, który odbędzie się w nocy z czwartku na piątek.

Wielkie zamieszanie z mistrzostwami świata. Polacy mogą otrzymać dodatkowe pieniądze na organizację

Mecz Polska - Włochy odbędzie się w piątek, 10 czerwca, o godzinie 1:30 w nocy. TRANSMISJA w TV na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. STREAM LIVE ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmowa relacja NA ŻYWO w portalu sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Nikola Grbić o rozgrywającym kadry: Widzę Janusza w pierwszej szóstce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze