Ryszard Czarnecki przyłapany przez kamery! Tak bawił się w Tokio

2021-08-03 18:55
Ryszarad Czarnecki na meczu Polska - Francja
Autor: Screen / TVP Ryszarad Czarnecki na meczu Polska - Francja

Tegoroczne igrzyska olimpijskie z pewnością są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ odbywają się bez udziału publiczności. Nie wszystkich jednak obostrzenia te dotyczą. Na przegranym przez siatkarzy reprezentacji Polski pojedynku z Francją obecny był Ryszard Czarnecki. Europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania bawił się doskonale.

Nie, nie i jeszcze raz nie - mogą rozpoczać wszyscy polscy kibice po porażce 2:3 polskich siatkarzy z Francuzami, a co za tym idzie odpadnięciem z igrzysk olimpijskich już na etapie ćwierćfinału. Nic nie zwiastowało, że ten pojedynek potoczy się dla podopiecznych selekcjonera Vitala Heynena tak przykro. A zwłaszcza po pierwszym secie, dość pewnie przez "Biało-czerwonych" wygranym. Teraz jednak trzeba zmierzyć się z sytuacją i przełknąć naprawdę gorzką pigułkę.

I choć z powodu pandemii koronawirusa siatkarze musieli rozgrywać swoje pojedynki w Tokio przy niemal pustych trybunach, to jednak znalazł się pewien wyjątek. Kamery wychwyciły, jak kadrę bardzo żywiołowo wspierał europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Ryszard Czarnecki. Mężczyzna ten, choć jest wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Światowej, nie stanowi jednak części delegacji tej właśnie organizacji na turniej. Mimo to jest na nim obecny.

Zobacz też: Przeraźliwy stan Kurka po porażce. Totalne rozklejenie [WIDEO]

Cóż - owy "talizman" szczęścia polskiej kadrze nie przyniósł. Natomiast w rozmowie z portalem "Sportowe Fakty", Ryszard Czarnecki następująco tłumaczył swoją obecność na igrzyskach olimpijskich w Tokio. - Na IO jestem jako członek Prezydium Zarządu PKOL, wraz z innymi członkami władz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Członkiem Zarządu PKOL jestem od 2016 roku, członkiem Prezydium od 2017 - to wiedza powszechna. Jestem w Tokio na sierpniowej części igrzysk - skwitował europoseł.

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze