Siatkarki ŁKS zostały modelkami. „Wiewióry” zrobiły sobie sesje fotograficzne w domach [ZDJĘCIA]

2021-01-22 9:59
Siatkówka, ŁKS Łódź, Krystyna Strasz, siatkarki, kalendarz, 2021
Autor: ŁKS Siatkarka ŁKS Krystyna Strasz w kalendarzu klubowym na 2021 rok

To już tradycja, że siatkarki występującego w Tauron Lidze ŁKS Commercecon Łódź pozują do kalendarza, z którego wpływy przeznaczane są na szczytny cel. W 2021 roku jest tak samo, chociaż tym razem sesje fotograficzne pięknych sportsmenek wyglądały zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Popularne „Wiewióry” wykonały bowiem efektowne fotografie we własnych domowych pieleszach, niejako podkreślając, w jakiej rzeczywistości przyszło nam żyć i że częstsze niż zwykle przebywanie w mieszkaniach jest w obecnych czasach zwyczajnie bezpieczniejsze. Jak podkreśla klub, realizacja kalendarza przebiegała pod hasłem szukania pozytywnych aspektów hasła "zostań w domu", które towarzyszyło nam przez kilka ostatnich miesięcy.

Trzęsienie ziemi w Jastrzębskim Węglu. Trener Luke Reynolds zwolniony!

Siatkarki z Łodzi pokazały na obrazkach do kalendarza na 2021 rok, co lubią robić w wolnym czasie. Zdjęcia robiły sobie same lub wykonywali je ich najbliżsi, to też kompletna zmiana w stosunku do zwyczajowych sesji z udziałem profesjonalnych fotografów. Niemniej, efekty są naprawdę imponujące. Domowe spa, medytacja, relaksacyjne kolorowanki, gra w karty czy taniec – każda z zawodniczek ŁKS pokazała, że poza sportem również wykorzystuje wolny czas.

Siatkówka, ŁKS Łódź, siatkarki, kalendarz, 2021
Autor: ŁKS Kalendarz na 2021 rok z udziałem siatkarek ŁKS

Słynny trener wyżył się na Bartoszu Bednorzu. „To Rosja, trzeba być twardym i wytrzymać”

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc w funkcjonowaniu Schroniska dla Zwierząt w Łodzi przy ul. Marmurowej 4. Od kilku już lat siatkarki ŁKS Commercecon Łódź są ambasadorkami odpowiedzialnych adopcji i wspierają łódzkie bezdomne zwierzaki. W tym sezonie zawodniczki łódzkiego klubu występują w strojach meczowych z logo akcji „Adoptuj odpowiedzialnie". Więcej szczegółów na klubowym Facebooku.

Najnowsze