SZOKUJĄCA decyzja prawie 40-letniej mistrzyni olimpijskiej. Młode już DRŻĄ przed dojrzałą pięknością!

2020-10-16 8:01 JWa, PAP
Sheilla Castro
Autor: Instagram / fc_sheilla13 Sheilla Castro

Do takich sytuacji nie dochodzi zbyt często. Sportowcy i sportsmenki, gdy znajdą się już na emeryturze to raczej poświęcają swój czas rodzinie, realizacji pasji czy podróżowaniu. Dwukrotna mistrzyni olimpijska w siatkówce postanowiła zrobić coś zupełnie odwrotnego. 38-letnia Sheilla Castro z Brazylii właśnie ogłosiła wznowienie kariery i znowu chce wystąpić na igrzyskach olimpijskich! Mniej doświadczone rywalki mogą już drżeć!

Brazylijka Sheilla Castro, dwukrotna mistrzyni olimpijska w siatkówce, postanowiła wznowić karierę i będzie grać w nowej profesjonalnej lidze w USA. Marzy się jej także start w igrzyskach w Tokio. Castro wystąpiła już w trzech igrzyskach, a złoty medal zdobyła w Pekinie w 2008 roku i w Londynie cztery lata później. Jest także dwukrotną wicemistrzynią świata. Poza ojczyzną, reprezentowała kluby we Włoszech i Turcji. Już jakiś czas temu Brazylijka ogłosiła zakończenie kariery, a przed dwoma laty urodziła bliźniaki. Teraz ogłosiła powrót do siatkówki, a od lutego 2021 roku ma grać w nowej lidze w Stanach Zjednoczonych.

Znany siatkarz ROZJECHAŁ publicznie Marcina Najmana: Dostałbyś solidny wp****ol! [WIDEO]

W wieku 38 lat chcą też po raz czwarty wystąpić w igrzyskach, o ile zostałaby powołana przez selekcjonera "Canarinhos". - Moje córki oglądają igrzyska olimpijskie i to jest dobra motywacja, chociaż taka impreza nie wymaga ode mnie dodatkowej motywacji - przyznała.

Dziewczyna reprezentanta Polski zachwyca w PRZEZROCZYSTYM BIKINI! [GORĄCE ZDJĘCIA]

Pięć lat temu Castro uczestniczyła w turnieju Final Four Ligi Mistrzów w Szczecinie. W meczu o jej trzecie miejsce jej ówczesna drużyna - VakifBank Stambuł - wygrała z Chemikiem Police 3:0.

Polska siatkarka zamknięta w kwarantannie i pilnowana przez wojsko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze