Znany siatkarz ROZJECHAŁ publicznie Marcina Najmana: Dostałbyś solidny wp****ol! [WIDEO]

2020-10-14 8:02 JWa
Marcin Możdżonek, Marcin Najman
Autor: Cyfra Sport Marcin Możdżonek, Marcin Najman

Marcin Najman przyzwyczaił nas już do tego, że na bieżąco komentuje wydarzenia w Polsce. Znany z walk w MMA zawodnik zabierał głos już w przeróżnych sprawach, a tym razem wypowiedział się na temat protestu rolników. Nie trzeba było długo czekać, by na jego słowa zareagowały także inne znane postacie świata sportu. Marcin Możdżonek, znany z występów w reprezentacji Polski siatkach, w dość mocnych słowach odpowiedział Najmanowi w Internecie.

Protesty rolników, do jakich doszło w Warszawie, odbiły się głośnym echem w całym kraju. Wielu ekspertów szeroko komentowało wydarzenia, do których doszło w stolicy. Tradycyjnie już głos w palącej sprawie postanowił zabrać Marcin Najman. Na Twitterze opublikował filmik i zamieścił przy nim wymowny podpis. Możemy z niego wnioskować, że "El Testosteron" zupełnie nie popiera żądań rolników i w tej sytuacji stoi zdecydowanie po stronie władzy. "Rolnicy przyjechali się pultać do Warszawy, bo nie mogą się pogodzić z tym, że nie będą mogli już maltretować zwierząt. Prezesie Kaczyński proszę się nie uginać pod presją. Jesteśmy cywilizowanym krajem, a te manifestacje rozgonić w pi**u!" - napisał na portalu społecznościowym.

Marcin Najman WYJAWIŁ swoją tajemnicę. Tak naprawdę lubi GŁASKAĆ KONIA [ZDJĘCIA]

Odpowiedź na słowa Najmana nadeszła bardzo szybko i z dość niespodziewanej strony. Na słowa Najmana zareagował Marcin Możdżonek. Legendarny reprezentant Polski w siatkówce nie wytrzymał i postanowił w mocnych słowach przekazać zawodnikowi FAME MMA, co myśli o jego opinii. Zrobiło się naprawdę ostro!

Marcin Najman zaskoczył w TVP. "Pozwolę sobie na małą prywatę" [WIDEO]

"To może jakaś walka "Fame mma rolnik edition"? Wtedy byś im pokazał, gdzie raki zimują! Żartuję. Dostałbyś to co zawsze, czyli solidny wpi....." - napisał Możdżonek pod adresem Najmana na portalu społecznościowym.

Zaskakujące wyznanie Marcina Najmana. Chodzi o KRZYSZTOFA IBISZA

Marcin Wrzosek o SEKSIE przed walką, NAJMANIE i SKANDALU na gali FEN [Arena Koloseum #7]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze