Zobacz zdjęcia

Tak teraz wygląda grób Agaty Mróz-Olszewskiej. Tą historią żyła cała Polska, zmarła w wieku 26 lat

2023-01-28 18:04

Jej historią żyła cała Polska. Wszyscy fani sportu i nie tylko doskonale pamiętają historię Agaty Mróz-Olszewskiej i jej walki o powrót do zdrowia. 138-krotna reprezentantka Polski zmarła w wieku zaledwie 26 lat. Chorowała na mielodysplazję szpiku. Tak teraz wygląda zmieniony grób Agaty Mróz-Olszewskiej.

Agata Mróz-Olszewska była znakomitą reprezentantką Polski w siatkówce kobiet. Wystąpiła w ponad 130 meczach w narodowych barwach, zdobywając medale na mistrzostwach Europy w 2003 i 2005 roku. Niestety, jej kariera zakończyła się przedwcześnie z powodów zdrowotnych. Zmarła w wieku zaledwie 26 lat po posocznicy i wstrząsu septycznego. Jej grób rodzinny znajduje się na tarnowskim cmentarzu komunalnym.

Najpiękniejsza polska siatkarka przeżyła prawdziwy koszmar. To było nie do zatrzymania, pojawiły się największe okropności

Tak wygląda grób Agaty Mróz-Olszewskiej. Zmienił się niedawno

Nowe zdjęcia grobu rodzinnego Agaty Mróz-Olszewskiej pod koniec stycznia 2023 zostały opublikowane na Instagramie "Zasłużyli na pamięć". - Jej pogrzeb odbył się dokładnie w pierwszą rocznicę jej ślubu. Lokalizacja grobu: Tarnów, cmentarz komunalny w Krzyżu, kwatera 18, rząd 1, miejsce 5 - czytamy na Instagramie.

Zobacz zdjęcia Agaty Mróz-Olszewskiej i nowego grobu siatkarki w galerii poniżej.

Bartosz Kurek: Nie zlekceważymy Amerykanów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze