Bartosz Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/Bartosz Kurek Bartosz Kurek z żoną Anną Kurek

Ukochana Bartka Kurka pokazała zdjęcia, które zaskakują. Ta wizja przeraża niemal wszystkich! SZOK

2022-05-10 16:32

Bartosz Kurek to od lat jeden z najpopularniejszych polskich siatkarzy. Kibice przyzwyczaili się już, że stanowi on o sile reprezentacji, ale poza boiskiem wiedzie równie interesujące życie. Jego żoną jest bowiem była reprezentantka Polski - Anna Kurek (z domu Grejman). Nic dziwnego, że zakochani stali się jedną z najbardziej wpływowych par w polskim sporcie. Ich poczynania śledzą tysiące kibiców, a ukochana Kurka chętnie dzieli się życiem z fanami. Ostatnio pokazała zdjęcia, które jednocześnie zaskakują i przerażają!

Zarówno Kurek, jak i jego ukochana cieszyli się uznaniem kibiców już wiele lat temu. On był prawdziwą gwiazdą reprezentacji, która regularnie walczyła o najwyższe cele, a ona grała w żeńskiej kadrze, która starała się nawiązać do czasów świetności. Anna Grejman uchodziła przy tym za jedną z najpiękniejszych siatkarek, więc informacje o jej związku z atakującym natychmiast obiegły media. Już w 2017 r. ich miłość dała o sobie znak, gdy wspólnie wyjechali kontynuować karierę do Turcji. Później razem wrócili do Polski, gdzie osiedlili się w województwie zachodniopomorskim, jednak szybki upadek Stoczni Szczecin sprawił, że ukochana Kurka zawiesiła karierę. Stało się to pod koniec listopada 2018 roku, gdy opuściła zespół Chemika Police. Tuż przed tym, na początku listopada, zaręczyła się z partnerem. Od niemal czterech lat nie wróciła na parkiet, ale zdążyła wyjść za 33-latka. Tak jak w Turcji i woj. zachodniopomorskim towarzyszy mu w kolejnych klubach. Para mieszkała już w Warszawie, we Włoszech, a od 2 lat przebywała w Japonii. Fani interesują się życiem codziennym idoli, a 28-latka utrzymuje z nimi regularny kontakt.

Anna Kurek zmaga się z dużym problemem. Wszystko zaczęło się od opuszczenia Japonii, nie pomaga nawet sprawdzony sposób

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?

Anna Kurek pokazała zaskakujące zdjęcia. Ta wizja przeraża wszystkich!

Profil swego czasu świetnej przyjmującej obserwuje na Instagramie ponad 70 tysięcy użytkowników. Od wielu lat mogą oni podziwiać wspaniałe zdjęcia z całego świata, bowiem żona Kurka czerpie z życia pełnymi garściami. Kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, a profil w mediach społecznościowych jest dla niej pewnego rodzaju albumem. Annie nie brakuje też dystansu do samej siebie, co wielokrotnie udowodniła prześmiewczymi nagraniami. Tym razem poszła o krok dalej i pokazała zdjęcie, które mogło przerazić wielu jej fanów. Użyła bowiem symulatora starości, a przecież niemal wszyscy boją się tego etapu życia!

W życiu żony Bartosza Kurka nadszedł długo wyczekiwany moment! Partnerka siatkarza nie zostawiła złudzeń, nadszedł ten czas

W galerii poniżej zobaczysz zdjęcia starej Anny Kurek!

Anna Kurek - kariera

Zanim żona Kurka skupiła się na roli influencerki, miała naprawdę udaną karierę. W 2014 r. wywalczyła dublet z Chemikiem Police, a już rok wcześniej zadebiutowała w seniorskiej reprezentacji Polski. Przez lata reprezentowała najsilniejsze polskie kluby w żeńskiej siatkówce - Chemik Police, Impel Wrocław, Muszyniankę Muszynę, a w 2017 r. wyjechała na rok do Turcji, gdzie grała w Karayollari Ankara. Nad Bosforem żyła z przyszłym mężem, a po powrocie do Polic zawiesiła karierę, której do dziś nie wznowiła. 

Rozmowa z Maciejem Sulęckim przed jego walką z z Jermallem Charlo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze