Bartszo Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Bartszo Kurek i Anna Kurek

W życiu żony Bartosza Kurka nadszedł długo wyczekiwany moment! Partnerka siatkarza nie zostawiła złudzeń, nadszedł ten czas

2022-05-08 8:04

W ostatnim czasie wiele mówiło się o przyszłości Bartosza Kurka, który do tej pory reprezentował barwy japońskiego Wolfdogs Nagoya. Reprezentant Polski, co oczywiste musiał żyć w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednak ostatnio wiele wskazywało na to, że już niedługo. Atmosferę podgrzewała jego żona Anna, która publikowała kolejne treści w sieci świadczące o tym, że w życiu siatkarza pojawią się ogromne zmiany. I teraz nie pozostawiła wątpliwości, że faktycznie tak jest.

Bartosz Kurek nie od dziś zaliczany jest do grona najlepszych polskich siatkarzy, a co za tym idzie jest wręcz rozchwytywany przez kolejne kluby, które chciałyby mieć go w swoich szeregach. Przez ostatnie dwa lata zawodnik Biało-czerwonych mieszkał jednak w Japonii, gdzie reprezentował barwy Wolfdogs Nagoya. W ostatnim czasie pojawiły się jednak pogłoski, że pobyt Kurka w Kraju Kwitnącej Wiśni może niebawem dobiec końca, a jego żona podsycała tylko spekulacje, publikując w mediach społecznościowych kolejne tajemnicze posty. Teraz jednak wydaje się, że wszystko jest już przesądzone.

Malwina Smarzek przerwała milczenie! Reprezentantka Polski wreszcie zabrała głos, ma do przekazania ważną rzecz

Anna Kurek wszystkim się pochwaliła, nadeszła długo wyczekiwana chwila. Żona siatkarza nie zostawiła złudzeń

Przed kilkoma dniami na Instagramie Anny Kurek pojawił się bowiem z pozoru zwyczajny post, jednak widniejący pod nim podpis mógł zwrócić uwagę czujnych fanów. - Ostatni tydzień w Japonii, więc trochę smuteczek, a trochę nie mogę się doczekać - napisała pod zdjęciem żona Bartosza Kurka jasno dając do zrozumienia, że czeka ją wyprowadzka z Kraju Kwitnącej Wiśni, a co za tym idzie, jej męża z pewnością również. Teraz dołożyła kolejną cegiełkę.

Lewandowscy wyprawili córkom wielkie przyjęcie! Tak pociechy kapitana polskiej kadry świętowały urodziny, po prostu WOW

Zobaczcie, jak wygląda żona Bartosza Kurka bez makijażu, klikając w galerię zdjęć poniżej

Na tę chwilę czekała żona Bartosza Kurka! To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości, nadszedł ten moment

Ostatnie posty żony Bartosza Kurka wskazywały, że kobieta nie może doczekać się wyjazdu z Japonii i jak się okazuje, właśnie nadszedł ten dzień. W okolicach północy w nocy z soboty na dzielę czasu polskiego, Anna Kurek zamieściła relację na Instagramie. Na zdjęciu widać żonę Bartosza Kurka gotową do wylotu oraz masę walizek potwierdzających, że ta najpewniej wyprowadziła się z Japonii. Na kolejnym zdjęciu partnerka siatkarza zdradziła, że czeka ją czternastogodzinny lot samolotem, co może zwiastować, że wraca ona do Europy. Bezpośredni lot z Japonii do Polski trwa bowiem 12 godzin. 

Kamil Stoch przekazał wspaniałą nowinę! Po tym wpisie zapanowała dzika radość, fani byli wniebowzięci

Anna Kurek na lotnisku

i

Autor: Instagram/ grejmanka screen Anna Kurek na lotnisku
Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze