Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Anna Kurek zmaga się z dużym problemem. Wszystko zaczęło się od opuszczenia Japonii, nie pomaga nawet sprawdzony sposób

2022-05-10 10:51

Anna Kurek ma zmagać się z dość dużym problemem. Była siatkarka, która jest związana z gwiazdorem polskiej siatkówki, Bartoszem Kurkiem, przyznała, że od czasu, gdy opuściła Japonię, ma swoiste problemy, na które nie pomagają nawet najbardziej sprawdzone sposoby. Nagranie zamieszczone przez ukochaną siatkarza reprezentacji Polski mówi wszystko.

Anna Kurek postanowiła opowiedzieć o swoim dużym problemie. Okazuje się, że ukochana żona siatkarza reprezentacji Polski tuż po powrocie z Japonii dostała dolegliwości, która kosztuje ją bardzo dużo. Zdjęcie zamieszczone przez byłą siatkarkę mówi wszystko, miejmy nadzieję, że sytuacja Kurek już niebawem się ustabilizuje.

Marta Linkiewicz pokazała pierś w pełnej okazałości! Nie zdążyła zasłonić się przed kamerą, mamy jej gorące zdjęcie

Anna Kurek zmaga się z problemem. O wszystkim powiedziała na mediach społecznościowych

Ostatnimi czasy bardzo dużo działo się w życiu gwiazdora reprezentacji Polski. Anna Kurek, za pomocą swoich mediów społecznościowych informowała, że wraz z mężem przeprowadzają się z Japonii. O ile na razie nie wiadomo gdzie zagra Bartosz Kurek w następnym sezonie, o tyle opuszczenie kraju "Kwitnącej Wiśni" miało dla Anny Kurek bardzo złe konsekwencje w postaci jetlaga.Zespół nagłej zmiany strefy czasowej związany jest z zaburzeniem snu i tyczy się właśnie osób, które spędziły dużą ilość czasu w zupełnie innych warunkach geograficznych. Okazuje się, że Anna Kurek próbowała zaleczać dolegliwość dobrze znanym sobie sposobem, ale nie przyniosło to większego rezultatu.

Krychowiak bez ogródek o zachowaniu Lewandowskiego. To negatywnie wpływało na zespół, szczera wypowiedź pomocnika

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Kurek bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Anna Kurek próbowała zaleczać problem znanym sposobem. Nie zdał egzaminu

Okazuje się, że Anna Kurek swoje problemy z zaburzeniem snu próbowała zaleczyć za pomocą kawy, która miała ją postawić na nogi. Mimo wszystko, napój nie zdał egzaminu i o swoich zmaganiach z dolegliwością żona Kurka powiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Klasycznie jetlag - napisała ukochana żona gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski.

Anna Kurek

i

Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze