Vital Heynen

i

Autor: Cyfra Sport Vital Heynen

Vital Heynen znalazł zajęcie w Polsce. Pojawił się w Łodzi

2021-11-03 11:51

Z reprezentacją siatkarzy pożegnał się we wrześniu, na razie nie ma sprecyzowanych planów trenerskich, ale to nie znaczy, ze Vital Heynen pozostaje bezczynny. Belgijski szkoleniowiec przyjechał niedawno do Polski, bo jak się okazuje, wciąż jest rozchwytywany. Zaoferowano mu zajęcie związane z dotychczasową pracą. Może z powodzeniem wykorzystywać wiedzę i doświadczenia nabyte na siatkarskich parkietach. O co chodzi z łódzkim zajęciem Vitala Heynena? Wyjaśniamy!

Niedawno belgijski trener pojawił się na Europejskim Forum Gospodarczym w Łodzi. W jego trakcie wygłosił wykład motywacyjny zatytułowany „Otwarta komunikacja”. Mówił między innymi: „Dla mnie ważna jest siła płynąca z otwartej komunikacji, dzięki temu możemy powiedzieć wszystko trenerowi. Otwarta komunikacja prowadzi do większego zaufania, większej empatii, pozwala budować drużynę i zespół. Bardzo ważne jest też, by nauczyć się słuchać ludzi i z nimi rozmawiać”. To nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz, kiedy z wiedzy Heynena będą korzystać fachowcy w rożnych dziedzinach.

W galerii poniżej zobacz zdjęcia naszych siatkarzy z powrotu z igrzysk olimpijskich

Zaskakujące wyznanie Vitala Heynena. Zdradził przyczynę porażki na igrzyskach, o tym nie mówiło się głośno

Regularnie pojawiam się na spotkaniach firm lub organizacji i wygłaszam wykłady – tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem”. – Robię to zresztą nie tylko w Polsce, miałem już zaproszenia z Belgii, Anglii, czy Niemiec. Są to odczyty i prezentacje dla biznesu związane z tematem przywództwa emocjonalnego w grupie czy motywacji. To spotkania, podczas których mogę się wygadać. A jak wiadomo, to akurat bardzo lubię robić – śmieje się Heynen.

Siatkówka, Vital Heynen, trener, wykład, mowa motywacyjna

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Vital Heynen wygłasza wykład podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi

Kara dla Polsatu za zakodowanie meczu siatkarek?

Z Polski mam znakomite wspomnienia, wiem, że byłem odbierany raczej pozytywnie, nie pamiętam nieprzyjaznych momentów. Żegnałem się z kadrą w innej atmosferze niż poprzednicy, odniosłem nawet wrażenie, że zawodnicy mniej rozumieją konieczność naszego rozstania niż ja – przekonuje Belg. – A przecież zdaję sobie sprawę, że nie wszystko, co robiłem w tej pracy, z miejsca było zrozumiałe. Jednak zapewniam, że mogę opowiadać tylko przyjemne historie, jak choćby tę o młodej dziewczynie, która dziękowała mi w imieniu swojego 80-letniego dziadka za to, że pod koniec życia mógł widzieć reprezentację siatkarzy regularnie zdobywającą medale – dodaje Heynen, którego nie raz będziemy na pewno widzieć nad Wisłą. Niewykluczone, że także w roli stricte trenerskiej.

Polski siatkarz musi zastąpić mistrza olimpijskiego. „Nie naśladuję go"

Siatkówka, Vital Heynen, trener, wykład, mowa motywacyjna

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Vital Heynen wygłasza wykład motywacyjny
Sonda
Kto powinien zostać trenerem reprezentacji Polski siatkarzy?
Trener kadry siatkarzy Vital Heynen po polsku zachęca do szczepień
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze