Wiemy, kim jest mama Semeniuka. Nieprawdopodobne, ciężko uwierzyć

2021-07-29 12:18
Siatkówka, Kamil Semeniuk, reprezentacja Polski
Autor: Piotr Sumara/PZPS Kamil Semeniuk debiutuje w kadrze narodowej siatkarzy w 2021 roku

Kamil Semeniuk stał się prawdziwym bohaterem reprezentacji Polski w wygranym 3:0 meczu przeciwko kadrze Włoch na igrzyskach olimpijskich. Gracz, który reprezentuje barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle jest postacią niezwykle tajemniczą, która nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. Na szczęście, wiemy, czym zajmuje się mama gracza. Ciężko w to uwierzyć.

Kamil Semeniuk jest jednym z bohaterów igrzysk olimpijskich w Tokio. Siatkarz, który dopiero od niedawna reprezentuje barwy Polski w siatkówkę, przebojowo wszedł do kadry i stał się jednym z bohaterów drużyny, która poskromiła Włochy w fazie grupowej. Gracz jest osobą, która rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, ale dziennikarzom udało się dowiedzieć, gdzie pracuje jego mama. Okazuje się, że członkini rodziny Semeniuków ma dość ciekawe zajęcie, o którym opowiedziała w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Wilfredo Leon powiedział o swojej religii. Mocne poglądy gracza

Mama Kamila Semeniuka ma ciekawą pracę. Prawda wyszła na jaw

Okazuje się, że mama Kamila Semeniuka, pani Gabriela Semeniuk, pracuje w Kędzierzynie-Koźlu na stacji PKP jako dyżurna ruchu. O swojej pracy kobieta powiedziała w rozmowie z "Przegladem Sportowym", gdzie powiedziała, że uwielbia przychodzić do pracy po udanych zawodach swojego dziecka.

- Lubię przyjść do pracy na drugi dzień po meczu, bo wtedy wszyscy mi gratulują występu Kamila albo dopytują o mecz. To bardzo miłe. Wiele osób zainteresowało się siatkówką ze względu na to, że w ZAKS-ie gra syn ich koleżanki z pracy – mówiła pani Gabriela Semeniuk w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Tragiczna operacja plastyczna gwiazdy Fame MMA. Jak on wygląda?

Aby zobaczyć zdjęcia Kamila Semeniuka, przejdź do galerii poniżej.

Rodzice wierzą w Semeniuka. Wiemy, czym zajmuje się jego ojciec

Ojciec siatkarza, pan Dariusz Semeniuk także może pochwalić się ciekawym zajęciem. Ojciec siatkarza jest pracownikiem zakładów koksowniczych w Zdzieszowicach. Jak sam przyznawał w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", koledzy z pracy bardzo przejmują się grą sportowca występującego w barwach zdobywcy tegorocznej Ligi Mistrzów.

– Koledzy też się interesują, czasami przekazywałem im bilety na mecz od Kamila – powiedział pan Dariusz Semeniuk w rozmowie z mediami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze