Anna Kurek i Bartosz Kurek

i

Autor: Instagram/ grejmanka Anna Kurek i Bartosz Kurek

Nie mogła w to uwierzyć!

Zabawna wpadka żony Bartosza Kurka. Próbowała sobie zrobić kawę i została zaskoczona, nie tego się spodziewała

2022-11-13 11:55

Anna Kurek postanowiła powiedzieć o dość zabawnej wpadce, która dotknęła ją w trakcie zakupów w Japonii. Żona gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski miała ochotę na kawę, jednak w trakcie robienia napoju popełniła pewien błąd, który całkowicie zepsuł smak napoju. Sama nie mogła uwierzyć w to, co się stało. O wszystkim powiedziała na swoich mediach społecznościowych.

Anna Kurek postanowiła podzielić się z fanami dość zabawną wpadką, która zdarzyła się jej w trakcie... robienia kawy, Okazało się, że w trakcie zakupów była siatkarka dopuściła się pomyłki, która zepsuła jej smak napoju. Jak się okazuje, różnice kulturowe między Japonią, a Europą są naprawdę duże. Praktycznie każdy mógłby się pomylić!

Anna Kurek pomyliła się w trakcie zakupów w Japonii. Żona gwiazdora chciała sobie zrobić kawę i... nie mogła w to uwierzyć!

O tym, jak ciekawe i inne od życia w Europie jest życie w Japonii, Anna Kurek pokazywała swoim obserwatorom na mediach społecznościowych od dłuższego czasu. Była siatkarka słynie z pokazywania swoich odkryć i ciekawostek na temat kraju kwitnącej wiśni na mediach społecznościowych i mimo dużego doświadczenia, czasem nawet ona daje się zaskoczyć. W trakcie zakupów spożywczych żona Bartosza Kurka dopuściła się dość zabawnej pomyłki. Zamiast kupić mleko do kawy, zakupiła... potężne opakowanie jogurtu. O swojej wpadce poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Jakieś gęste to mleko - pomyślałam nalewając jogurtu do kawy. Jakby, jest napisane na froncie, że to jogurt, ale kto pakuje jogurt do takiego kartonu i w takiej pojemności 500 ml? Smacznej kawusi kochani - napisała Anna Kurek za pośrednictwem swoic mediów społecznościowych.

Anna Kurek

i

Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze