Zofia Zborowska, Andrzej Wrona

i

Autor: Instagram/ zborowskazofia Zofia Zborowska, Andrzej Wrona

nie mógł się powstrzymać

Żona Andrzeja Wrony kusiła go olbrzymim dekoltem! Siatkarz nie mógł się powstrzymać przed tym ruchem

2023-07-31 18:12

Od kiedy w życiu Andrzeja Wrony pojawiła się Zofia Zborowska oraz córeczka Nadzieja, życie siatkarza nabrało rumieńców, co doskonale widać po jego profilach w mediach społecznościowych. Środkowy projektu Warszawa jest dość aktywny w sieci, chwaląc się swoimi kolejnymi przygodami, które przeżywa zarówno sam, jak i z rodziną. Ostatnio Zofia Zborowska dodała relację, na której kręciła się w pobliżu Wrony z dość pokaźnym dekoltem, a ten... nie mógł się powstrzymać.

Zarówno Andrzej Wrona, jak i jego żona Zofia Zborowska zaliczają się do grona gwiazd, które są aktywne w mediach społecznościowych, raz po raz uchylając rąbka tajemnicy swojego życia prywatnego, tworząc w tej sposób więź ze swoimi fanami. Nie inaczej było chociażby, kiedy na świecie pojawiła się córka pary Nadzieja, która natychmiast skradła serca internautów przy okazji kolejnych postami, w których się pojawiała. Tym razem uwagę fanów mogło przykuć zachowanie Andrzeja Wrony, który nie mógł się powstrzymać widząc swoją żonę. 

Andrzej Wrona nie mógł się powstrzymać, kiedy jego żona pojawiła się z pokaźnym dekoltem. Musiał to zrobić

Zofia Zborowska opublikowała na swoim Instagram Stories krótką relację, na której podchodzi do swojego męża w sukience posiadającej dość spory dekolt. Gdy stanęła obok Andrzeja Wrony, ten nie mógł się powstrzymać, a wszystko nagrało się na filmiku, który trafił do sieci. 

Zofia Zborowska kusiła Andrzeja Wronę olbrzymim dekoltem! Siatkarz nie mógł się powstrzymać przed tym ruchem

Siatkarz reprezentujący na co dzień barwy stołecznego Projektu Warszawa postanowił cały czas patrząc w kamerę zrobić swojej małżonce małego psikusa i postanowił wolną ręką chwycić za dekolt jej sukienki. Zofia Zborowska śmiejąc się od ucha do ucha od razu odskoczyła od swojego partnera. 

Sonda
Czy Andrzej Wrona powinien wrócić do reprezentacji Polski?
Andrzej Wrona i Zofia Zborowska

i

Autor: Instagram/ w_kracze screen Andrzej Wrona i Zofia Zborowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze