Andrzej Wrona z córką

i

Autor: Instagram/ w_kracze Andrzej Wrona z córką

zrobiło się głośno

Córka Andrzeja Wrony poruszyła internet! Jeden filmik wystarczył, żeby roztopić serca fanów, słodycz wylewa się bokami

2022-10-03 9:39

Odkąd Andrzej Wrona został ojcem, były reprezentant Polski w siatkówkę regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kolejnymi postami, które dotyczą jego córki. Tym razem jednak mała Nadzieja zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Wszystko przez zachowanie córki Andrzeja Wrony, kiedy ta zobaczyła swojego tatę w telewizji podczas ostatniego meczu PlusLigi.

Życie Andrzeja Wrony w ostatnim czasie zmieniło się dość diametralnie. Najpierw ślub z Zofią Zborowską, a później przyjście na świat ich córeczki sprawiło, że siatkarz Projektu Warszawa na własnej skórze przekonał się, jak to jest być głową rodziny. Były reprezentant Polski regularnie dzieli się w mediach społecznościowych postami, których główną bohaterką jest mała Nadzieja i jak możemy się z nich dowiedzieć, córka Andrzeja Wrony od początku dawała swoim rodzicom w kość. W byciu rodzicem są jednak też rozczulające momenty i właśnie taki pokazał teraz siatkarz. 

Córka Andrzeja Wrony oszalała, kiedy zobaczyła swojego tatę w telewizji. Ten widok rozczulił internautów, sama słodycz

Andrzej Wrona opublikować w sieci krótki filmik, na którym doskonale widać, jak mała Nadzieja kocha swojego tatę, co błyskawicznie rozczuliło fanów. Żona siatkarza oczywiście oglądała jego ostatni ligowy mecz, w którym Projekt Warszawa walczył w Rzeszowie z Resovią. Uważnie ekranowi przyglądała się również córka Andrzeja Wrony, która gdy tylko zobaczyła swojego tatę na ekranie, od razu wpadła w zachwyt i zaczęła piszczeć ze szczęścia. 

Córka Andrzeja Wrony poruszyła internet! Jeden filmik wystarczył, żeby roztopić serca fanów, słodycz wylewa się bokami

Córeczka byłego siatkarza reprezentacji Polski wyraźnie nie mogła wyjść z podziwu, jak jej tata znalazł się na ekranie, co roztopiło serca internautów. - Słodziak!! A Andrzejowi chyba pęknie serce jak to zobaczy - napisała w komentarzu jedna z fanek. - Nie no prostu zmiękłam ?? i to wołanie „Taaaata” kocham kocham - dodała kolejna z internautek. Zobaczcie sami, jak córka Andrzeja Wrony ekscytowała się obecnością taty w telewizji. 

Sonda
Czy Andrzej Wrona powinien wrócić do reprezentacji Polski?
Nikola Grbić po srebrnym medalu mistrzostw świata. Tak zareagował na sukces Polaków

Pokaż piłkarzu, co masz w garażu!

Włącz podcast i sprawdź, czym jeżdżą największe gwiazdy sportu!

Listen to "Samochody gwiazd sportu. Lewy. Świątek. Ronaldo." on Spreaker.
Najnowsze