Apator Toruń - Start Gniezno TV TRANSMISJA NA ŻYWO I liga GDZIE OBEJRZEĆ Żużel dzisiaj 11.07.2020 Apator Toruń - Start Gniezno STREAM ONLINE LIVE Apator Toruń - Start Gniezno w TV Na jakim programie żużel I liga dzisiaj

2020-07-11 0:46 CH
KS Apator Torun
Autor: EastNews KS Apator Toruń

Apator Toruń - Start Gniezno TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Żużel dzisiaj 11.07.2020 eWinner 1. Liga Żużlowa Apator Toruń - Start Gniezno STREAM ONLINE LIVE Apator Toruń - Start Gniezno w TV Na jakim programie żużel I liga dzisiaj w TV 11 lipca 2020 Apator Toruń - Start Gniezno STREAM LIVE w INTERNECIE. Kibice speedwaya od kilku tygodni emocjonują się rywalizacją w PGE Ekstralidze, a teraz czas na początek zmagań w eWinner 1. lidze! I liga startuje już dzisiaj czyli w sobotę 11 lipca rozpocznie sezon. Ciekawie powinno być w Toruniu. Apator podejmuje Start Gniezno. KIEDY mecz Apator Toruń - Start Gniezno O KTÓREJ GODZINIE mecz Apator Toruń - Start Gniezno TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj na żywo I liga Apator Toruń - Start Gniezno LIVE STREAM ONLINE Na którym kanale żużel 11 lipca.

I liga Gdzie oglądać żużel dzisiaj Apator Toruń - Start Gniezno TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Przed nami długo wyczekiwana inauguracja sezonu żużlowej eWinner 1. Ligi. Już w 1. kolejce kibiców czekają ciekawe mecze. Jeden z nich to starcie Apator Toruń - Start Gniezno. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, ale zapewniają, że nie zamierzają lekceważyć rywala. - Czuję się bardzo dobrze i jestem przygotowany do sobotniego starcia. Ruszamy do Torunia walczyć o pierwsze punkty - mówi żużlowej Startu Gniezno Adrian Gała w rozmowie z klubową telewizją. - Dużo mieliśmy treningów w Gnieźnie i czuję się gotowy, żeby stanąć pod taśmą w Toruniu. Generalnie mam bardzo pozytywne wrażenia z toruńskiej Motoareny, więc jestem optymistycznie i pozytywnie nastawiony do tego spotkania i tego toru. Jedziemy tam się pościgać - dodał Adrian Gała. Początek sobotniego spotkania Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils w żużlowej I lidze zaplanowano na godzinę 19.15. Poniżej awizowane składy i informacje gdzie oglądać mecz Apator Toruń - Start Gniezno w 1. kolejce żużowej 1. ligi:

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
1. Timo Lahti
2. Adrian Gała
3. Oskar Fajfer
4. Oliver Berntzon
5. Jurica Pavlic
6. Damian Stalkowski
7. Marcel Studziński
8. Frederik Jakobsen

eWinner Apator Toruń
9. Wiktor Kułakow
10. Jack Holder
11. Tobiasz Musielak
12. Adrian Miedziński
13. Chris Holder
14. Kamil Marciniec
15. Igor Kopeć-Sobczyński

Żużel dzisiaj w TV I liga Gdzie obejrzeć Apator Toruń - Start Gniezno STREAM ONLINE LIVE

Mecz Apator Toruń - Start Gniezno w 1. kolejce żużlowej eWinner I ligi zaplanowano na sobotę 11 lipca 2020. Początek meczu Apator Toruń - Start Gniezno o godzinie 19.15. Transmisja tv z meczu Apator Toruń - Start Gniezno na antenie nSport+ oraz nowego Canal+ (uruchomiona niedawno platforma online). STREAM ONLINE z meczu Apator Toruń - Start Gniezno wykupić można na stronie canalplus.com/pl oraz w usługach NC+ GO, Player.pl.