Sandra Grochowska narzeczona Bartosza Zmarzlika

i

Autor: Instagram / sandrax94 Sandra Grochowska narzeczona Bartosza Zmarzlika

Sportowy ślub

Bartosz Zmarzlik bierze ślub! Jest data i szczegóły. Wiemy, ilu będzie gości

2022-10-10 9:21

Plany Bartosza Zmarzlika bardzo mocno krzyżowała już pandemia. Niestety, polski żużlowiec musiał wielokrotnie przekładać swoje plany. Trzykrotny mistrz świata szykuje się do swojego ślubu. W końcu powie sakramentalne "tak" swojej wieloletniej narzeczonej Sandrze Grochowskiej. 27-latek zdradził swoje plany na najbliższe tygodnie. Opowiedział szczegóły ślubu.

Bartosz Zmarzlik za kilka tygodni będzie miał bardzo ważne zadanie. Mistrz świata, który zdobył ostatnio trzeci tytuł, stanie na ślubnym kobiercu. Po wielu latach powie sakramentalne "tak" swojej ukochanej narzeczonej Sandrze. O kulisach tego wyjątkowego dnia opowiedział na antenie programu "Dzień Dobry TVN". Przyznał, że choć nie bardzo lubi tańczyć, to na pierwszy taniec rzeczywiście się zdecyduje. Zdradził też datę najpiękniejszego dnia w życiu pary.

Tony Rickardsson dla "Super Expressu": Bartosz Zmarzlik może być mistrzem 10 razy! [WYWIAD]

Bartosz Zmarzlik bierze ślub. Zdradził datę. Ilu będzie gości?

Najlepszy żużlowiec świata nie ukrywał, że rzadko gości na parkietach tanecznych. Z pewnością na żużlowym torze czuje się dużo lepiej niż tupiąc nogą w rytm muzyki. - Na razie nie miałem jeszcze czasu pójść na lekcje tańca, ale obiecałem, że to zrobię i zatańczymy pierwszy taniec. Ślub odbędzie się osiemnastego listopada - opowiedział Zmarzlik.

Bartosz Zmarzlik nie ukrywa, że gości będzie wielu. - Na wesele zaproszonych jest ponad 200 osób - zapowiada trzykrotny mistrz świata. To będzie naprawdę huczna impreza. Goście z pewnością będą się bawić do białego rana.

Bartosz Zmarzlik zadzwonił do Dawida Kubackiego i... fani nie mieli dla niego litości! Surowa ocena żużlowego mistrza świata

Młodej parze życzymy już teraz wszystkiego najlepszego. Oby bawili się równie dobrze jak żużlowiec na torze.

Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Najnowsze