Bartosz Zmarzlik zdradza, kto go uskrzydla. "Daje wiele motywacji i radości" [WIDEO]

2021-06-01 18:19
Bartosz Zmarzlik, Stal Gorzów
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik, Stal Gorzów

W marcu wspólnie z partnerką Sandrą zostali rodzicami. Synek dwukrotnego mistrza świata na żużlu Bartosza Zmarzlika ma na imię Antek i wszedł niedawno w trzeci miesiąc życia. Jego tata już ma jednak pewne marzenie, które chce z potomkiem zrealizować za kilkanaście lat, a przy okazji opowiedział „Super Expressowi”, czy trudniejsza jest praca na czarnym torze, czy zajęcie przy dziecku.

– Bardzo dobrze umiem już oddzielić pracę żużlowca od roli ojca – przekonuje Zmarzlik. – Wszystko jest kwestią zaplanowania sobie czasu i uważam, że bycie rodzicem nie utrudnia sportowcowi kariery, jak się czasem słyszy. Wręcz przeciwnie. Jest dużo więcej radości, uśmiechu, spokoju i luzu. Wszystko przez to maleństwo, które daje wiele motywacji i radości w domu. A sport, praca i pasja, czyli to, co kocham najbardziej robić, pozostają bez zmian – podkreśla najlepszy polski żużlowiec, który niedawno przekazał eksponaty związane ze swoją karierą do Muzeum Sportu i Turystyki. I właśnie z tym wiąże się pewien plan mistrza. – Nie mogę się doczekać momentu, kiedy za 10–15 lat przyjdę z synem na wystawę muzealną z moimi pamiątkami. To będzie dla mnie wyjątkowa chwila – rozmarza się Zmarzlik.

Bartosz Zmarzlik o ojcostwie: Maleństwo daje mi wiele motywacji

Gigantyczna tragedia w sporcie. Nowe informacje o śmierci 19-letniego motocyklisty

Na razie rywalizuje w ligowym sezonie, za chwilę rozpocznie walkę w obronie tytułu mistrza globu. – Nie ma czegoś takiego jak kres moich celów. Sukces napędza sukces – dowodzi. – To, że jestem dwukrotnym mistrzem świata, dla mnie w tym momencie nie ma już większego znaczenia. To przeszłość, liczy się to, co przede mną.

CAŁY WYWIAD W ZAŁĄCZONYM MATERIALE WIDEO

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze