Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfrasport Bartosz Zmarzlik

jest potwierdzenie

Bartosz Zmarzlik zmienia klub! Jest oficjalna informacja, odejście przesądzone

2022-07-25 19:16

Kilka dni temu portal WP SportoweFakty przekazał informację, że najlepszy polski żużlowiec opuści szeregi Moje Bermudy Stali Gorzów. Ta sensacyjna informacja została właśnie potwierdzona przez sam klub i wiadomo, że w 2023 roku nie będzie w jego szeregach Zmarzlika.

Sezon PGE Ekstraligi trwa w najlepsze, a właśnie ogłoszono jedną z najgorętszych informacji dotyczących rozgrywek w następnym roku. Okazało się, że pogłoski o odejściu Bartosza Zmarzlika z drużyny Stali Gorzów nie były przesadzone! Czołowy żużlowiec świata nie chciał odpowiadać na pytania o swoją przyszłość, podkreślając jedynie, że jego kontrakt trwa do końca obecnego sezonu. Teraz informację o tym, że dwukrotny indywidualny mistrz świata odejdzie ze Stali Gorzów, przekazał sam klub.

Apator męczył się w Ostrowie. Pachniało niespodzianką [Relacja]

Bartosz Zmarzlik o ojcostwie: Maleństwo daje mi wiele motywacji

Zmarzlik odchodzi ze Stali. Gdzie wystartuje w 2023 roku?

Informację o tym, że Bartosz Zmarzlik ma opuścić Moje Bermudy Stal Gorzów, od kilku dni informował portal WP SportoweFakty. Sam zawodnik nie chciał skomentować tych doniesień, jednak zrobił to gorzowski klub. – Niestety niektóre decyzje, na które nie miałem wpływu, zapadły zdecydowanie wcześniej, tak jak przemyślenia i decyzja Bartosza Zmarzlika na temat swojej przyszłości nie związanej już ze Stalą Gorzów. Mimo usilnych moich prób i prób wielu przychylnych osób, podjętych wcześniej decyzji Naszego Kapitana nie udało się zmienić – czytamy we fragmencie oświadczenia Stali.

Żona Michaela Schumachera nie mogła powstrzymać łez. Emocjonalna reakcja, legendarny kierowca został odznaczony

Pytanie, co dalej z przyszłością gwiazdy światowego żużla? Portal WP SportoweFakty donosi, że Bartosz Zmarzlik przeniesie się do Motoru Lublin. Czekamy wciąż jednak na oficjalne potwierdzenie i tej informacji.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze