Bartosz Zmarzlik zostanie ojcem! Szykuje już specjalny prezent dla dziecka

2020-09-20 7:41 JWa
Bartosz Zmarzlik z ukochaną Sandrą
Autor: Instagram / sandrax94 Bartosz Zmarzlik z ukochaną Sandrą

Bartosz Zmarzlik ma za sobą dwa pracowite i niezwykle radosne dni. Podczas piątkowej i sobotniej rundy żużlowego Grand Prix w Czechach nie miał sobie równych. Do walki na torze napędzała go wspaniała nowina, którą sam podzielił się ze światem po drugich zawodach. Już wkrótce nasz najlepszy żużlowiec i lider klasyfikacji generalnej GP zostanie ojcem! Przyznał także, że już szykuje niezwykły prezent dla pociechy.

Bartosz Zmarzlik jest o krok od kolejnego wielkiego sukcesu w świecie żużla! Po dwóch zwycięstwach w Pradze nasz reprezentant umocnił się na czele klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix. Do zakończenia emocjonującego sezonu pozostały już tylko dwa wyścigi w Toruniu. Wielce prawdopodobne, że niesiony dopingiem biało-czerwonej publiczności 25-latek wywalczy tytuł, choć sam utrzymuje najwyższy poziom koncentracji. Po sobotnich zawodach w Pradze zszedł nieco z żużlowych tematów i przekazał światu radosną nowinę. W rozmowie z Canal+ Bartosz Zmarzlik zdradził, że już niedługo zostanie ojcem, a ta informacja dodaje mu skrzydeł w pracy!

Bartosz Zmarzlik będzie zarabiał więcej od Tomasza Golloba?

- Słuchajcie uważnie, bo muszę powiedzieć coś bardzo ważnego! Podczas jazdy czułem, że nie jadę sam. Zmarzlik team się powiększy! - zakomunikował nasz żużlowy as, który od kilku lat pozostaje w związku z Sandrą Grochowską. Sportowiec z właścicielką salonu piękności zaręczony jest od stycznia 2019 roku.

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szczęśliwy przyszły tata już planuje przyszłość z pierwszym potomkiem. W wywiadzie przyznał, że ma już nawet pomysł na pierwszy prezent. W odpowiedzi na pytanie czy urodzi się syn, czy córka odpowiedział dość lakonicznie. - Tata już szykuje motocykl - uśmiechnął się Bartosz Zmarzlik.

Najnowsze