DTM Lausitz TRANSMISJA TV NA ŻYWO gdzie oglądać DTM Lausitzring 15.08.2020? Kubica DTM STREAM ONLINE LIVE

2020-08-15 0:53 JWa
Robert Kubica w DTM
Autor: East News Robert Kubica w DTM

DTM Lausitzring NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Transmisja w telewizji i ONLINE DTM Lausitz 15.08.2020. STREAM ONLINE LIVE wyścig Kubicy DTM Lausitzring. Na którym kanale wyścig DTM Lausitz? Robert Kubica na dobre wrócił do ścigania! Polak jest już po pierwszym weekendzie wyścigowym w serii DTM. W kolejnym pojawi się na torze Lausitzring. Krakowianin marzy o pierwszych punktach w nowej serii, ale nie będzie o nie łatwo. Czy tym razem uda mu się zająć miejsce w pierwszej dziesiątce? Sprawdź, gdzie oglądać DTM Lausitz w sobotę 15 sierpnia. Transmisja TV i STREAM ONLINE DTM Lausitzring.

DTM Lausitzring NA ŻYWO w TELEWIZJI. O której wyścig Kubicy DTM Lausitz 15.08.2020? DTM to jedna z najbardziej prestiżowych serii wyścigowych na świecie. Choć kierowcy jeżdżą tu zabudowanymi samochodami i osiągają mniejsze prędkości niż w Formule 1, to pasjonujące wyścigi cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców. W tym sezonie w stawce znalazł się także Robert Kubica. W zespole Orlen Team ART krakowianin poznaje na razie tę serię wyścigową i ma za sobą jeden weekend na torze SPA w Belgii. W najbliższy Robert Kubica pojawi się znowu w DTM, by walczyć o pierwsze w karierze punkty w tym cyklu na niemieckim torze Lausitzring.

Czy oni ZWARIOWALI?! Kazali Kubicy ścigać się bolidem F1 po ulicach Warszawy, jest WIDEO!

Tym samochodem Kubica będzie jeździć w wyścigach DTM

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

DTM 15.08.2020 NA ŻYWO. Transmisja w TELEWIZJI i STREAM ONLINE LIVE DTM Lausitzring

DTM Lausitzring zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kibice czekają na TRANSMISJĘ w telewizji i STREAM ONLINE LIVE z DTM Lausitz 15 sierpnia w sobotę. Tym razem Robert Kubica pojechał na zawody z dużymi nadziejami. Po pierwszym weekendzie nabrał już trochę pewności i zamierzał w Niemczech pokazać się z jak najlepszej strony. Niestety, już w pierwszym treningu pojawiły się pierwsze problemy. Robert Kubica musiał zmagać się nie tylko z trudami prowadzenia pojazdu z potężną prędkością, lecz także problemami technicznymi.

Ogromnie SMUTNA informacja dla Roberta Kubicy. To może wszystko przekreślić

Gdzie oglądać DTM Lausitzring 15.08.2020 NA ŻYWO? Wyścig Kubicy DTM LIVE ONLINE

Wyścig DTM NA ŻYWO przysparza mnóstwa emocji. Kierowcy DTM robią wszystko, by okazać się lepszymi od konkurentów. Podczas treningu w piątek DTM Lausitzring Robert Kubica skarżył się jednak na problemy ze swoim samochodem. Po swoim pierwszym przejeździe narzekał na problemy z przyczepnością. Auto ślizgało się po torze. I choć po długiej wizycie u mechaników było trochę lepiej, to widać było wciąż kłopoty. Przez to Robert Kubica w sesji DTM Lausitz uzyskał dopiero 14. czas i wyprzedził dwóch kierowców - Timo Glocka i Harrisona Neweya.

Transmisja TV NA ŻYWO DTM Lausitz 15 sierpnia. Gdzie i o której STREAM ONLINE DTM Lausitzring wyścig Kubicy?

DTM Lausitzring odbędzie się w sobotę 15 sierpnia. Początek ścigania DTM Lausitz 15.08.2020 o godzinie 13:33. Transmisja TV NA ŻYWO z DTM Lausitz wyścigu Kubicy będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. STREAM ONLINE LIVE DTM Lausitzring będzie tylko dla posiadaczy usługi internetowej Eleven Sports. Relacja NA ŻYWO z wyścigu Roberta Kubicy DTM Lausitz na sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze