Michael Schumacher - nowe zdjęcie wywołało szok! Czy tak dziś wygląda jego twarz?

i

Autor: pixathlon / HZ/REPORTER / EAST NEWS Michael Schumacher - nowe zdjęcie wywołało szok! Czy tak dziś wygląda jego twarz?

Wywiad z Schumacherem

Fani Michaela Schumachera nie mogli w to uwierzyć! Po odkryciu prawdy byli zniesmaczeni, obrzydliwe zagranie

2023-04-19 15:53

Michael Schumacher to były utytułowany kierowca F1, który przez okropny wypadek na nartach jest od 10 lat pod ścisłą opieką lekarzy. Służby medyczne przez długi czas walczyli o życie 54-latka, a najbliżsi za wszelką cenę chronią prywatność Schumachera i robią to skutecznie, ponieważ żadne informacje nie trafiają do opinii publicznej. Na pierwszej stronie niemieckiego "Die Aktuell" pojawiła się fotografia na pierwszej stronie gazet, to co było w niej zamieszczone spotkało się z ogromną krytyką.

Michael Schumacher to były kierowca wyścigowy, który jest bardzo utytułowany, ponieważ zdobył aż 7-krotnie mistrzostwo świata Formuły 1. Niemiec posiada do tej pory takie rekordy jak największa ilość tytułów (w 2020 roku wyrównał to osiągnięcie Lewis Hamilton), a także najwięcej najszybszych okrążeń. 29 grudnia 2013 grudnia, podczas pobytu na nartach doszło do koszmarnego zdarzenia. Przy spokojnym zjeździe, kierowca upadł, jednocześnie uderzając głową o kamień, pomimo kasku spowodowało to obrażenia głowy. Wówczas Niemiec był w stanie krytycznym, dlatego został poddany śpiączce farmakologicznej z powodu urazu wewnątrzczaszkowego.

Tak został potraktowany Michael Schumacher! Okropne wykorzystanie wizerunku byłego kierowcy

W niemieckiej gazecie "Die Aktuell" pojawiło się zdjęcie Schumachera z podpisem, że został przeprowadzony pierwszy wywiad z kierowcą od czasu wypadku. Jednak okazało się to jednym wielkim kłamstwem, a domniemanym "wywiadem" okazało się wykorzystanie sztucznej inteligencji. Oczywiście autorzy tekstu bardzo szybko chcieli to wytłumaczyć. - Wywiad przeprowadzono w internecie. Na stronie, która zajmuje się sztuczną inteligencją, w skrócie AI. Skąd ta AI zna tło osobiste sprawy Michaela? O małżeństwie, dzieciach i chorobach? Ktoś musiał wprowadzić te informacje do sieci jak w Wikipedii do internetu. Czy to naprawdę sam Schumi wpisał informacje? Czy ktoś z rodziny, jego opiekunowie, a może pracownicy? Odpowiedzi brzmią zwodniczo prawdziwie! To zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? - skomentowali autorzy tekstu.

Wszyscy fani Schumachera nie byli zadowoleni z powodu, że tabloid próbował zagrać na ich emocjach, gdzie oni liczą na tak dobre informacje codziennie.

Michael Schumacher na okładce

i

Autor: Die Aktuell
Sonda
Czy Michael Schumacher jeszcze kiedyś pokaże się publicznie?
Listen on Spreaker.
Najnowsze