Robert Kubica

i

Autor: SE Robert Kubica

klamka zapadła

Fani Roberta Kubicy będą zrozpaczeni. Zapadła ważna decyzja, tego się już nie odkręci

2022-08-01 20:03

Ogromna ilość fanów Formuły 1 w Polsce wciąż ma nadzieję, że Robert Kubica nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tej dyscyplinie i przyjdzie nam jeszcze oglądać Polaka regularnie biorącego udział w zawodach. Szanse na to nieznacznie wzrosły, kiedy Sebastian Vettel ogłosił, że po sezonie 2022 kończy swoją karierę, jednak fani Roberta Kubicy długo nie mogli się cieszyć z takiego stanu rzeczy.

Formuła 1 cieszy się w Polsce ogromną popularnością i ogromna ilość fanów z zapartym tchem śledzi to, co dzieje się w kolejnych wyścigach. Wciąż nie brakuje kibiców, którzy marzą o powrocie do stawki Roberta Kubicy, aby Polak regularnie ścigał się razem z najlepszymi kierowcami na świecie. Nadzieje tej grupy rozpalił fakt, że Sebastian Vettel zdecydował się zakończyć swoją karierę po obecnym sezonie 2022 co sprawiło, że w Astonie Martinie zwolniło się miejsce dla nowego kierowcy. Robert Kubica nim jednak nie będzie. To już pewne.

NIE PRZEGAP: Wyszła na jaw cała prawda o wieku Marceliny Ziętek! Aż trudno uwierzyć, ile lat dzieli Piotra Żyłę i jego ukochaną

Złe wieści dla fanów Roberta Kubicy. Klamka zapadła, w tym zespole nie wystąpi

Oprócz Niemca, który czterokrotnie sięgał po tytuł mistrza świata, w barwach Astona Martina jeździ również Lance Stroll, jednak fotel Kanadyjczyka jest praktycznie nietykalny ze względu na fakt, że właścicielem zespołu jest jego ojciec Lawrence. Drugim kierowcą Astona Martina nie zostanie jednak Robert Kubica. 

Adam Kownacki po raz pierwszy po przegranej z Demirezenem! "Babyface" zdradził, co dalej [TYLKO U NAS]

Zobaczcie, z jaką pięknością spotyka się Max Verstappen, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Robert Kubica wróci jeszcze do Formuły 1?

Fani Roberta Kubicy będą zrozpaczeni. Zapadła ważna decyzja, tego się już nie odkręci

Okazuje się, że Aston Martin znalazł już sobie zastępcę za Sebastiana Vettela, którym został... Fernando Alonso. Hiszpan po trzyletniej przerwie od wyścigów w Formule 1 postanowił wznowić swoją karierę i zasilić szeregi Alpine. Teraz jednak jest już pewne, że dwukrotny mistrz świata po sezonie zmieni barwy klubowe i zostanie nowym kierowcą brytyjskiego zespołu. Tym samym fani F1 którzy liczyli, że to Robert Kubica zajmie miejsce Vettela, niestety muszą obejść się smakiem. Chyba, że po Polaka sięgnie Alpine, które traci Fernando Alonso. 

Tragedia! Zginął utalentowany 8-latek. Fatalny wypadek, zawodnik przejechał mu po głowie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze